Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dobra

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Dobra obejmująca ulice:-Wojska Polskiego - 11 - go listopada-Sportowa-Strażacka-Nowogardzka-Zielona-Ofiar Katynia na odcinku od ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania z ul. Boh. Westerplatte

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Kamil Adamek
    51 (36,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KRZYŻANOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Izabela Kerner-Giedrojc
    6 (4,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Elżbieta Budner
    30 (21,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Sylwia Wojciechowska
    54 (38,30%)

Okręg 2

Część miasta Dobra obejmująca ulice:-Jana Henryka Dąbrowskiego-Traugutta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mateusz Wiesław Buszta
    58 (45,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Elwira Bieniek-Hatalska
    69 (54,33%)

Okręg 3

Część miasta Dobra obejmująca ulice:-Boh. Westerplatte-Ofiar Katynia na odcinku pomiędzy ul. Boh. Westerplatte do ul. Błotnej-Kościuszki na odcinku od ul. Boh. Westerplatte do ul. Mickiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Augustyn
    14 (10,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KRZYŻANOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Sylwia Krzemińska
    11 (8,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Karol Marcin Kromiszewski
    33 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Górski
    74 (56,06%)

Okręg 4

Część miasta Dobra obejmująca ulice:-Józefa Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. 3 Maja do ul. Armii Krajowej-Generała Bema

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Wojciechowska
    16 (14,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KRZYŻANOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Beata Joanna Botwina
    6 (5,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Artur Grzegorz Adamiak
    16 (14,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Gałka
    69 (64,49%)

Okręg 5

Część miasta Dobra obejmująca ulice:-Kościuszki na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do ul. Jana Piwnika "Ponurego"-Jana Piwnika "Ponurego"-Parkowa-Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogdan Jerzy Filipczak
    20 (13,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KRZYŻANOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Monika Anita Pestrak
    36 (24,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Stanisław Wasilewicz
    30 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wiesław Zbigniew Graczykowski
    64 (42,67%)

Okręg 6

Część miasta Dobra obejmująca ulice: Mickiewicza-Łokietka-Armii Krajowej na odcinku od ul. Słowackiego do skrzyżowania z ul. Nowogardzką-Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maria Bogdana Bąk
    20 (15,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Łukasiuk
    48 (37,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Edward Józef Stanisławczyk
    59 (46,46%)

Okręg 7

Część miasta Dobra obejmująca ulice:-Słowackiego-Błotna-Mieszczańska-Reymonta-Ogrodowa-Armii Krajowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Józefa Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Słowackiego, H. Sienkiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agata Małgorzata Adamczuk
    8 (8,99%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Mikołaj Cieślak
    8 (8,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Józef Wojna
    4 (4,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sebastian Czapiewski
    69 (77,53%)

Okręg 8

część miasta Dobra obejmującego ulice: 3 Maja-Kilińskiego-Kasztanowa-Krótka-Józefa Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. 3 Maja do granic miasta w kierunku do miejscowości Dobropole

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marek Kornatowski
    34 (25,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Józef Kirejczyk
    101 (74,81%)

Okręg 9

Sołectwo Dobropole

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Natalia Chmielewska
    35 (29,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KRZYŻANOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Danuta Urszula Bąba
    8 (6,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wiesława Niedźwiedź
    36 (30,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marlena Michalska
    40 (33,61%)

Okręg 10

Sołectwo Grzęzno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Piotrowski
    45 (40,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KRZYŻANOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adriana Piotrowska
    8 (7,14%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Adam Drapikowski
    37 (33,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Olga Maria Rzepczyńska-Skrzyniarz
    22 (19,64%)

Okręg 11

Sołectwo Bienice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Chochlińska
    49 (42,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Jan Grenda
    66 (57,39%)

Okręg 12

Sołectwo Błądkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Maria Synowiec
    44 (67,69%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Andrzej Kaczmarek
    13 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agata Michalik
    8 (12,31%)

Okręg 13

Sołectwo Tucze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Rafał Sylwester Apanasiewicz
    15 (13,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kamila Anna Ciołek-Borczyk
    14 (12,39%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Przemysław Gromadzki
    61 (53,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bożena Czurmasło
    23 (20,35%)

Okręg 14

Sołectwa: Wojtaszyce i Wrześno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Florczak
    33 (19,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KRZYŻANOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Maria Kielan
    23 (13,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Danuta Albiniak-Róg
    53 (30,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOF WRZESIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Urszula Grażyna Marut
    63 (36,63%)

Okręg 15

Sołectwa: Krzemienna i Anielino

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Jadwiga Jaromin
    3 (2,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KRZYŻANOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Gradziński
    23 (18,85%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roman Patryk Karaźniewicz
    67 (54,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEBDY

kandydatliczba głosów

  1. 13 Stanisław Jan Łyp
    29 (23,77%)