Zamknij

nowosci.com.pl

X Marszałkowski Bal Dobroczynny. Wiemy, ile zebrano pieniędzy [Zdjęcia]

Dziesiąty Marszałkowski Bal Dobroczynny odbył się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu. Dochód z imprezy trafi do czterech instytucji

Grzegorz Olkowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/121] Następne

X Marszałkowski Bal Dobroczynny

Dziesiąty Marszałkowski Bal Dobroczynny odbył się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu. Dochód z imprezy trafi do czterech instytucji w regionie niosących pomoc ubogim i niepełnosprawnym: Domu Pomocy Społecznej w Chełmnie, Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim (powiat sępoleński), Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja” w Toruniu i Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej dla Dziewcząt w Pniewitem (powiat chełmiński). Zbierano też pieniądze na rzecz misji niosących pomoc potrzebującym Angoli, Indonezji i Zambii.

Najdroższym przedmiotem na licytacji okazała się płyta winylowa z podpisem Robbie’ego Williamsa wraz z zaproszeniem VIP na jeden z jego koncertów w Europie, która osiągnęła kwotę 35 tysięcy złotych. Równo za 30 tysięcy złotych wylicytowano dwa przedmioty płaskorzeźbę "Epoka Wielkiego Timerlama" i obraz „Szczęśliwa rodzina” popularnego wiktoriańskiego malarza Edwina Thomasa Robertsa. Łącznie z licytacji głównej zebrano kwotę 176 tysięcy złotych.

Zobacz także:
Mentor Toruń Cup 2020. Zobacz zdjęcia

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy