Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Zaginął 17-latek z Torunia. Może go widziałeś? Zobacz...

Zaginął 17-latek z Torunia. Może go widziałeś? Zobacz zdjęcia

tob

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Zaginął 17-latek z Torunia. Może go widziałeś? Zobacz zdjęcia
1/3
przejdź do galerii
Policjanci poszukują 17- letniego Daniela Nadolskiego. Chłopiec wyszedł z domu w dniu 4.11.2018 i nie powrócił. Zaniepokojeni jego dłuższą nieobecnością rodzice, zawiadomili policjantów z Komisariatu Policji Toruń Podgórz.
- Funkcjonariusze dokonali szeregu sprawdzeń jednak, żadne informacje nie przybliżyły ich do ustalenia miejsca pobytu tego człowieka - informuje Wioletta Dąbrowska rzecznik toruńskiej policji. - Teraz policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu, gdzie obecnie przebywa Daniel Nadolski.

Zobacz galerię

DANIEL NADOLSKI lat 17, zamieszkały w toruńskiej dzielnicy Podgórz.

Rysopis: Nastolatek ma około 180 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, lekko przygarbiony, w chwili zaginięcia miał głowę ogoloną i nie posiadał zarostu. Posiada bliznę po oparzeniu na zgięciu prawego łokcia. W chwili zaginięcia ubrany był czarna kurtkę zapinaną na zamek błyskawiczny, czarne jeansowe spodnie i buty koloru bordowego z napisem „Nike”.Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji Toruń Podgórz- tel. 56 641-24-70, z policjantem prowadzącym sprawę 56 641 25 43 , 695 880 314 lub numerem alarmowym 112.Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo