Nasza Loteria

Zaprzęg Świętego Mikołaja znów wyruszył, by czynić dobro

Akcja Specjalna Zaprzęg Świętego Mikołaja
Listy do świętego Mikołaja pewnie już dawno napisane. Nie pozwólmy, by zawarte w nich prośby i marzenia zostały niespełnione. Wspólnie możemy wywołać uśmiech na wielu dziecięcych twarzach. Jak? Szczegóły poniżej.

Gdy w radiu słychać już „Last Christmas”, a sklepowe witryny rozświetlają choinkowe lampki – to znak, że nadchodzi grudzień i większość z nas opanowuje przedświąteczny nastrój. Ten ostatni miesiąc roku jest wyjątkowy z wielu względów. Gromadzi bliskich sobie ludzi przy wspólnym stole, składania do przemyśleń i podsumowań. No i, co najważniejsze dla najmłodszych, przynosi radość z prezentów. Niestety, nie dla każdego dziecka grudzień to miesiąc magii i niespodzianek. Wiele z nich nie znajdzie pod choinką żadnego prezentu, bo warunki, w których żyją, nie dają im takiej możliwości.

Dołączcie do nas!

I tu z pomocą przychodzi nasza akcja! Polska Press Grupa, wspólnie z Partnerami, a więc różnymi firmami, które zdecydują się do nas dołączyć, kolejny raz stworzy wyjątkowy Zaprzęg Świętego Mikołaja. Jego celem będzie obdarowanie jak największej liczby dzieci prezentami. Ale nie tylko. Niektóre z nich będą miały możliwość np. wyjechać na niezapomniane ferie zimowe.

Będą to podopieczni wybranych stowarzyszeń, domów pomocy i fundacji z całej Polski. To od naszej współpracy i Waszej hojności zależy, jak wielu z nich otrzyma wymarzone prezenty. Im więcej firm przyłączy się do zaprzęgu, tym więcej sań pociągnie on za sobą. A co za tym idzie, tym więcej podarunków się w nim zmieści!

W tym roku "Zaprzęg Świętego Mikołaja" pomoże w zakupie świątecznych i noworocznych prezentów dla podopiecznych Fundacji "Okruszek Szczęścia" , która działa od 1999 roku, organizując życie kulturalne i wspierając wychowanków domów dziecka, osoby z problemami społecznymi i rodziny wielodzietne. W zależności od środków, jakie uda nam się zebrać w ramach Pociągu Marzeń, fundacja będzie mogła zorganizować pełne wrażeń kolonie nad morzem dla grupy mogącej liczyć nawet 70 dzieci.

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY

Partnerem Ogólnopolskim naszej akcji jest Muszynianka, polska firma z kilkudziesięcioletnią historią i tradycją, a przede wszystkim producent marki naturalnej wody mineralnej Muszynianka, wydobywanej ze źródeł Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Muszynianka od lat realizuje z powodzeniem swoją strategię CSR, nakierowaną na sportowców, społeczność lokalną i inicjatywy związane ze zdrowym stylem życia.

Partnerem Ogólnopolskim akcji ,,Zaprzęg Świętego Mikołaja’’ jest Bank Pekao S.A., który jest jedną z największych inwestycji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z 310 mld zł aktywów. Bank Pekao obsługuje ponad 6,6 mln klientów.
Międzynarodowe grono ekspertów doceniło strategiczne podejście banku do prowadzenia działalności, a także rozwiązania wprowadzane w zakresie cyfryzacji, takie jak m.in. Omnibank CRM. Bank Pekao S.A. uhonorowany został prestiżowym tytułem „Bank of The Year 2023 in Poland” przyznawanym przez jeden z najważniejszych tytułów branży finansowej – miesięcznik The Banker należący do grupy The Financial Times.

W zaprzęgu znajdą się nie tylko zabawki i słodycze

Wiemy, że lalka, kolorowe klocki i nowiutka książka wywołają uśmiechy na niejednej twarzy. Jednak za środki przekazane przez naszych darczyńców pomóc będziemy mogli również w inny sposób. W zeszłym roku część fundacji i stowarzyszeń, dzięki wsparciu naszych Partnerów, zafundowała swoim podopiecznym niezapomniane ferie. Inni z kolei za zebrane pieniądze kupowali protegowanym rzeczy pierwszej potrzeby. W symbolicznym worku św. Mikołaja, oprócz zabawek i słodyczy pojawiały się również środki na zakup niezbędnych leków, sprzętu medycznego, czy pokrycie bieżących wydatków. Jesteśmy uważni na wszystkie potrzeby zgłaszane przez fundacje i chcemy, by te środki zostały wykorzystane jak najlepiej.

Jak to działa?

Darczyńcy, przekazując finansową cegiełkę na wybrane przez nas stowarzyszenie, przyłączają swoje saneczki do zaprzęgu. W zamian otrzymują m.in. lokowanie logotypu partnera, który pojawi się na ich saniach. Zaprzęg św. Mikołaja będzie symbolicznie przemierzał całą Polskę na stronach naszych gazet oraz w naszych serwisach. Logo darczyńców będzie widoczne również na planszy sponsorskiej w relacji, która pojawi się po zakończeniu akcji w prasie i internecie.

A więc kto w tym roku zamieni się na chwilę w Elfa i pomoże św. Mikołajowi pakować prezenty do zaprzęgu? Czekamy na Was!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Zaprzęg Świętego Mikołaja znów wyruszył, by czynić dobro - Gazeta Pomorska

Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska