Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 26. kolejki piłkarze Pomorzanina Toruń pokonali...

Zwycięska majówka Pomorzanina. Toruńscy piłkarze wygrali z Gryfem Wejherowo [zdjęcia]

W meczu 26. kolejki piłkarze Pomorzanina Toruń pokonali Gryfa Wejherowo 2:0 (1:0). Pierwsza połowa nie była zbyt udana w ich wykonaniu, ale po przerwie prezentowali się już znacznie lepiej.

Wynik otworzył się po bramce samobójczej jednego z piłkarza gości. W 74. minucie prowadzenie torunian podwyższył Rafał Więckowski, który trafił po uderzeniu z rzutu wolnego.

- W przerwie powiedzieliśmy sobie trochę ostrych słów w szatni, bo to nie może tak wyglądać. Na szczęście potrafiliśmy się zmobilizować i w drugiej połowie wyglądało to już znacznie lepiej. Graliśmy wyżej, byliśmy bardziej agresywni, i przełożyło się to na wynik - powiedział Więckowski.

Różnice punktowe w grupie spadkowej III ligi są minimalne i wszystko wskazuje na to, że piłkarze Pomorzanina do ostatniej kolejki będą walczyli o utrzymanie.

Lidl, Biedronka i Kaufland „zamrażają ceny" produktów, ale „firmy muszą zarabiać"

Dokumenty z aplikacji mObywatel będą ważne w całej UE? Takie są plany

Collins wyeliminowała pogromczynię Świątek i zagra z Rybakiną w finale Miami Open