Udany występ toruńczyków

Z czterema medalami wrócili zawodnicy MKL-u Toruń z rozegranych w Grudziądzu lekkoatletycznych mistrzostw młodzików województwa kujawsko-pomorskiego.

Z czterema medalami wrócili zawodnicy MKL-u Toruń z rozegranych w
Grudziądzu lekkoatletycznych mistrzostw młodzików województwa
kujawsko-pomorskiego.

Na najwyższym stopniu podium stanęła czternastoletnia Linda Weiszewski, która triumfowała w skoku wzwyż pokonując poprzeczkę na wysokości 150 cm.

<!** reklama>

Srebro w biegu na 60 metrów wywalczył z kolei rok starszy Michał Jabłoński. Torunianin uzyskał czas 7,47 sek. Ta dwójka trenuje pod okiem Gabriela Mańkowskiego.
Na najniższym stopniu podium stanęły podopieczne Piotra Lercha. 15-letnia Justyna Kucharska brąz wywalczyła w skoku w dal, a rok młodsza Agata Daszkiewicz była trzecia w biegu na 60 m przez płotki.