Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Firma

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. - Jeżeli chodzi o kolejne branże, dzisiaj podejmowanie tego typu zobowiązania byłoby zdecydowanie przedwczesne- tłumaczył.
  Koronawirus

  Gowin: Postulujemy aby od 1 lutego otworzyć sklepy

  - Jesteśmy praktycznie jedynym krajem w Europie, który poważnie rozważa możliwość poluzowania obostrzeń- powiedział wicepremier Jarosław Gowin. - Stanowisko Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii jest jednoznaczne: postulujemy aby od 1 lutego dopuścić pełną dostępność handlu, mówiąc wprost- otworzyć galerie handlowe- zapowiedział.

 2. Mandat za rozmawianie przez telefon podczas przechodzenia przez jezdnię? Pieszy będzie karany mandatem - niedługo ważna zmiana [NOWE PRAWO]
  Polska i świat

  Uwaga, to już koniec z rozmawianiem przez telefon podczas...

  Dotychczas pieszy mógł do woli rozmawiać przez telefon przechodząc przez jezdnię. Teraz to się zmieni. Pieszemu będzie grozić mandat karny. Poniżej szczegóły ważnych zmian.

 3. - Polityka prowadzona przez nowego Prezydenta USA będzie zdecydowanie odbiegała od stylu prowadzenia jej przez byłego już Prezydenta Donalda Trumpa-
  Wiadomości

  Ekspert: Temperatura stosunków politycznych pomiędzy Polską a USA...

  W środę 20 stycznia Joe Biden został oficjalnie zaprzysiężony na 46. prezydenta USA. Pod jego rządami Ameryka ma się odnowić, a za największe swoje wyzwanie uznał właśnie zjednoczenie kraju. - Polityka prowadzona przez nowego Prezydenta USA odbiegała będzie zdecydowanie od stylu prowadzenia jej przez byłego już Prezydenta Donalda Trumpa, a temperatura stosunków politycznych pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi obniży się- tłumaczą w rozmowie z nami eksperci.

 4. Premia, urlop – co można dostać w pracy za przyjęcie szczepionki na COVID-19?
  Koronawirus

  Premia, urlop – co można dostać w pracy za przyjęcie szczepionki na...

  Jak zachęcić pracownika do zaszczepienia się na COVID-19? Kiedy odbędą się szczepienia? Pojawia się coraz więcej pomysłów na benefity dla pracowników potwierdzających chęć poddania się szczepieniu na COVID-19.

 5. Koronawirus w Polsce. Na początku tygodnia rząd ogłosi decyzje co do obostrzeń wprowadzonych pod koniec grudnia
  Koronawirus

  Rzecznik rządu: Na początku tygodnia decyzje w sprawie obostrzeń

  Na początku przyszłego tygodnia rząd podejmie decyzje w sprawie obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Zapowiedział to rzecznik rządu Piotr Müller na antenie Polskiego Radia RDC.