Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Firma

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Po kieszeni dostaną amatorzy owoców morza i egzotycznych przypraw, ulgę w portfelach odczują rodzice małych dzieci.
  Strefa biznesu

  Od 1 lipca rewolucja w cenach - przez VAT. Stracisz?

  Wyższy VAT na homary, niższy na produkty dla dzieci. W środę 1 lipca 2020 r. życie wchodzi nowa matryca stawek podatku.

 2. Koronawirus: Kto będzie mógł wjechać do Strefy Schengen od 1 lipca 2020 r.? Na liście 15 krajów świata. USA, Brazylia i Rosja bez zgody
  Koronawirus

  Koronawirus: Kto będzie mógł wjechać do Strefy Schengen?

  Brazylia, USA i Rosja nie znajdują się na liście krajów z możliwością wjazdu do Unii Europejskiej. Co ciekawe, na liście są Chiny, ale pod pewnymi warunkami. Obywatele Wielkiej Brytanii, mimo Brexitu, do końca roku są traktowani jak obywatele UE.

 3. Gwarancja zatrudnienia dla młodych. Pracownicy z prezentem od Komisji Europejskiej
  Praca

  Gwarancja zatrudnienia dla młodych. KE da wsparcie w pracy

  Bezrobocie wśród młodych jest dwa razy większe niż w innych grupach wiekowych. Zobacz, jak Komisja Europejska chce walczyć z tym problemem.

 4. Google usuwa 47 aplikacji z Google Play!
  Strefa biznesu

  Google usuwa 47 aplikacji z Google Play!

  Avast poinformował o 47 szkodliwych aplikacjach w Google Play. Szpiegują one użytkowników, którzy ściągną je na swoje smartfony. Na szczęście Google w porę zareagował i usunął ze sklepu część niebezpiecznych aplikacji. Są one sygnowane przez różnych twórców, ale zawierają ten sam malware – HidenAds.

 5. Porównujemy majątki Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Sprawdź, jakie kandydaci na prezydenta mają oszczędności, zarobki, jakimi samochodami jeżdżą.Majątki
  Strefa biznesu

  Porównaj majątki Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego

  Przed drugą turą wyborów prezydenckich wzięliśmy na tapet majątki obu kandydatów, czyli Andrzeja Dudy oraz Rafała Trzaskowskiego. Obaj, jako urzędujący prezydent Rzeczpospolitej Polskiej oraz prezydent Miasta Stołecznego Warszawa, musieli złożyć oświadczenia majątkowe za 2019 rok. Co możemy z nich wyczytać? Trzaskowski zarobił w ubiegłym roku więcej od Dudy, choć to ten drugi ma więcej oszczędności i... kredyt hipoteczny do spłacenia. Wiemy też, jakie mieszkania posiadają obaj kandydaci. Szczegóły znajdziecie w galerii zdjęć.