Budowlanki znów rozgromione

Trener Nicola Vettori i Anna Lewandowska
Trener Nicola Vettori i Anna Lewandowska Sławomir Kowalski
Siatkarki Giacomini Budowlanych po dwóch wygranych na inaugurację Orlen Ligi ostatnio straciły rozpęd. Tydzień temu przegrały do zera u siebie z Atomem Treflem Sopot, tym razem również bez zdobyczy setowej zakończyły mecz z Impelem Wrocław.

Zacięty był tylko pierwszy set, który torunianki przegrały do 23. Drugi trwał zaledwie 23 minuty i skończyło się na zdobyciu 17 punktów.

Ostatnią partię podopieczne trenera Nicoli Vettoriego zaczęły nieźle - od stanu 3:0 i 4:1, ale bardzo szybko "zrobiło się" 8:17. Ostatecznie po trzech obronionych meczbolach przegrały do 18.

Giacomini Budowlani Toruń - Impel Wrocław 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)