Joachim Przybył
Kibice na meczu CUK Anioły Toruń - Lotnik Łęczyca
Kibice na meczu CUK Anioły Toruń - Lotnik Łęczyca Piotr Lampkowski
Niespełna 1,5 godziny kibice spędzili w hali SP 28. Siatkarze CUK Aniołów Toruń gładko rozprawili się z Lotnikiem Łęczyca i mają na koncie zwycięstwo numer 22 z rzędu w tym sezonie. We wtorek wielki mecz Pucharu Polski z Projektem Warszawa, a na razie mamy dla Was dużo zdjęć kibiców z sobotniego meczu.

CUK Anioły Toruń - Lotnik Łęczyca (25:14, 25:14, 25:20)

Dwa pierwsze sety to była formalność. Nieco więcej emocji kibice przeżyli w partii numer trzy. Nieco rozluźnieni gospodarze długo nie mogli oderwać się od rywala na więcej niż 3-4 punkty. Dopiero przy stanie 17:14 siatkarze CUK Aniołów zdobyli trzy punkty z rzędu i już kontrolowali przebieg wydarzeń w tej partii

To był szczególnie ważny mecz dla Łukasza Kalinowskiego. Przyjmujący wrócił do gry po czterech miesiącach leczenia kontuzji i zdobył swoje punkty w sezonie.

Tak było na meczu CUK Anioły - Lotnik Łęczyca - zobaczcie zdjęcia z parkietu i trybun!

Po tym zwycięstwie CUK Anioły praktycznie zapewniły sobie triumf w rundzie zasadniczej drugiej grupy II ligi. Nad wiceliderem z Wilczyna mają To będzie dopiero połowa drogi do upragnionego awansu do Tauron I ligi. Potem trzeba będzie się jeszcze przebić przez dwie fazy turniejów barażowych z udziałem najlepszych drużyn wszystkich grup. Dwa lata temu siatkarze CUK Aniołów przegrali w finale, a w poprzednim sezonie odpadli niespodziewanie już w półfinale.

Mecz z Lotnikiem był dla drużyny i kibiców jedynie przystawką przed ogromnymi emocjami we wtorek. To będzie największe wydarzenie w krótkiej historii CUK Aniołów, czyli mecz o awans do turnieju finałowego Pucharu Polski w Krakowie. Rywalem będzie Projekt Warszawa, aktualny wicelider PlusLigi. Bilety na to spotkanie rozeszły się błyskawicznie, po dostawieniu dodatkowych trybun w hali SP 28 obejrzy je około 900 kibiców.