Dzisiaj, o godzinie 17, piłkarze Elany rozegrają kolejne trzecioligowe spotkanie.

Nasz zespół na własnym stadionie podejmie silną ekipę GKS-u Przodkowo.

Strona wymaga odświeżania (naciśnij F5)

Elana Toruń - GKS Przodkowo 2:2

1:0 Ł. Zagdański (40), 2:0 P. Aleksandrowicz (43), 2:1 S. Żołnowski (60), 2:2 S. Żołnowski (90+2)

Elana: Piotrowski - Gołdyn, Steinke Ciach (żk), Uszalewski - Glanowski (73, Maćkiewicz), Figaszewski (żk), Bzdęga, Stefanowicz (83, Zamiatowski) - Aleksandrowicz (65, Lenkiewicz), Zagdański

GKS Przodkowo: Kotłowski - Borski (78, Stawikowski), Czoska, Duszkiewicz (46, Domjan, żk), Gawron (76, Karniluk), Kostuch, Łapigrowski, Łuczak (64, Frankowski), Robakowski, Stasiak, Żołnowski

90+3' - Koniec meczu. Remis 2:2. Remis GKS-owi uratował Sebastian Żołnowski

90+2' - Rzut rożny dla gości. W polu karnym faulowany jeden z zawodników Elany.

90' - GOOOOL! Goście doprowadzają do wyrównania.

90' - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

84' - Strzał Stasiaka minął słupek.

83' - Zmiana w Elanie. Zamiatowski za Stefanowicza.

82' - Zagdański do Stefanowicza, lecz ten w sytuacji sam na sam przegrywa z Kotłowskim.

78' - Żółta kartka dla Ciacha.

78' - Ostatnia zmiana w drużynie gości. Stawikowski za Borskiego.

77' - Dwa groźne strzały Lenkiewicza. Najpierw strzelał głową, po chwili dobitka, lecz poza boisko wybija Kotłowski.

76' - Trzecia zmiana w GKS-ie. Karniluk za Gawrona.

73' - Zmiana w zespole gospodarzy. Maćkiewicz za Glanowskiego.

71' - Za faul taktyczny Domjan ukarany żółtą kartką.

70' - Przewaga gości. Rzut rożny bez efektów.

68' - Bomba Bzdęgi. Wspaniała parada Kotłowskiego!

67' - Zagdański bezpośrednio z rzutu rożnego próbował zaskoczyć Kotłowskiego.

66' - Lenkiewicz do Zagdańskiego, ale ten obok.

65' - Zmiana również w Elanie. Lenkiewicz za Aleksandrowicza.

64' - Zmiana w GKS-ie. Frankowski za Łuczaka.

60' - GOOOOL! Kontaktowa bramka dla gości. Strzelcem Żołnowski.

59' - Łuczak z 30 metrów, ale bardzo niecelnie.

58' - twarda walka w środku pola.

53' - Aleksandrowicz z dystansu wysoko nad poprzeczką.

52' - dobre podanie do Gawrona, jednak ten tuż obok słupka.

50' - za faul żółtą kartką ukarany Figaszewski.

49' - spokojny początek. Bez akcji bramkowych.

46' - początek drugiej połowy.

17.59 - zmiana u gości. Domjan za Duszkiewicza.

17.55 - w przerwie meczu odbyła się prezentacja młodzieżowych drużyn Elany.

45+1' - Koniec pierwszej połowy.

45' - Sędzia dolicza minutę.

43' - GOOOOL! Już 2:0 dla żółto-niebieskich. Ależ końcówka pierwszej części spotkania w wykonaniu gospodarzy. Tym razem na listę strzelców wpisał się Aleksandrowicz.

40' - GOOOOL! 1:0 dla Elany. Dogranie Uszalewskiego i piłkę w siatce umieszcza Zagdański.

38' - Łuczak w pojedynku z Ciachem i górą obrońca Elany. Pierwsza groźna sytuacja pod bramką gospodarzy.

37' - Zagdański z rzutu wolnego, lecz słabo po ziemi. Pewnie łapie Kotłowski.

35' - Zagdański złapany na spalonym.

32' - bardzo groźnie pod bramką gości. Najpierw strzelali Glanowski i Bzdęga. Po kolejnym uderzeniu Stefanowiczu na róg wybija Kotłowski.

27' - Glanowski z 20 metrów, jednak na posterunku Kotłowski. Elana w komplecie.

26' - Aleksandrowicz opatrywany poza boiskiem. Elana chwilowo w dziesiątkę.

21' - Kontra Elany. Bzdęga do Stefanowicza, a ten wyłożył piłkę Aleksandrowiczowi. Niestety, tylko rożny dla gospodarzy.

20' - Aleksandrowicz z 20 metrów ponad bramką.

18' - po rzucie wolnym piłkę strącił Stasiak, a Piotrowskiego próbował zaskoczyć Łapigrowski.

15' - w środku pola faulowany rozpędzony Stefanowicz. Gospodarze wychodzili z niezłą kontrą, która rozpoczął Glanowski.

11' - niecelny strzał z dystansu Steinke.

11' - dwójkowa akcja Glanowskiego i Aleksandrowicza, lecz kluczowe podanie tego pierwszego zablokowali obrońcy.

8' - drugi rzut rożny dla żółto-niebieskich. Gracze gości oddalili zagrożenie.

7' - rzut rożny dla Elany. Zagdański dogrywa w pole karne, a strzał Ciacha z problemami wybija golkiper gości.

4' - trudne warunki do gry. Mocna walka w środku pola.

2' - korner dla gości, jednak bez żadnego efektu.

1' - Bzdęga zagrywa w pole karne i z problemami łapie Kotłowski.

1' - Pierwszy gwizdek. Od środka Elana.

16.58 - sędzia wyprowadza piłkarzy na boisko. Elana zagra w żółto-niebieskich strojach. Goście na biało-niebiesko.

16.50 - obie jedenastki już w szatni. Początek spotkania za 10 minut.

16.35 - mecz sędziować będzie Adam Szuda. Jego asystentami będą Kamil Denielczyk i Marcin Dominiak. Arbitrów delegował Wielkopolski Związek Piłki Nożnej