Energa gorsza od AZS-u Gorzów Wielkopolski [zdjęcia]

Sławomir Kowalski
Porażką zakończyła rundę zasadniczą Tauron Basekt Ligi Kobiet drużyna Energi Toruń.

Podopieczne Elmedina Omanicia uległy w hali Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO AZS-owi Gorzów Wielkopolski 71:79.

Spory wpływ na końcowy wynik miał przebieg pierwszej połowy. Katarzynki po dwóch kwartach przegrywały 30:41. Po zmianie stron próbowały gonić wynik, ale nieskutecznie.

W pierwszej fazie rundy play off Energa zmierzy się z Wisłą Can-Pack Kraków.

Energa Toruń – KSSSE PWSZ AZS Gorzów Wielkopolski 71:79 (15:23, 15:18, 17:12, 24:26)

Energa: R. Taylor 23 (4x3), V. Macaulay 13, M. Skorek 6, C. Szczechowiak 5 (1), W. Idczak 2 oraz M. Ajavon 12, S. Kudraszowa 6 (2), E. Tłumak 3 (1), I. Bogoje 1, R. Płonka 0

Zobacz galerię: Energa Toruń – KSSSE PWSZ AZS Gorzów Wielkopolski