FAF Elana Toruń udanie zaczęła grę w IV lidze. Kibice byli zadowoleni [zdjęcia]

DS
FAF Elana Toruń udanie zaczęła debiutancki sezon w IV lidze. Zwycięstwo nad Sportisem SFC Łochowo oklaskiwało dużo kibiców żółto-niebieskich, którzy byli bardzo zadowoleni. Aby zobaczyć zdjęcia kibiców oraz z meczu przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>Agnieszka Bielecka

W niedzielne popołudnie na stadionie na Podgórzu FAF Elana Toruń zadebiutowała w IV lidze kujawsko-pomorskiej. Pierwszym rywalem był Sportis SFC Łochowo.

Wynik otworzył już w 19. minucie Paweł Karbowiński. Jednak już 120 sekund później był już remis po strzale Adama Łatoszyńskiego. Do przerwy rezultat się już nie zmienił.

Na początku drugiej połowy sytuacja Elany się skomplikowała. Drugą żółtą kartkę otrzymał Szymon Ćwikliński. Zawodnik żółto-niebieskich musiał opuścić boisko i torunianie grali w osłabieniu. Bronili się umiejętnie, a gdy nadarzała się okazja, to przeprowadzali szybkie ataki. Po jednym z nich w 83. minucie Kacper Rybacki strzelił drugiego gola dla Elany. Jak się potem okazało to była bramka na wagę zwycięstwa toruńskiego zespołu.

Licznie zgromadzeni kibice na stadionie na Podgórzu mogli cieszyć się ze zwycięstwa 2:1.