FAF Elana Toruń z kolejnym zwycięstwem. Kibice są bardzo zadowoleni [zdjęcia]

DS
FAF Elana Toruń z kolejnym zwycięstwem. Żółto-niebiescy pokonali Kujawiankę Izbica Kujawska 2:0. Kibice są bardzo zadowoleni.Aby zobaczyć zdjęcia kibiców oraz z meczu przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>Piotr Lampkowski
FAF Elana Toruń z kolejnym zwycięstwem. Żółto-niebiescy pokonali Kujawiankę Izbica Kujawska 2:0. Kibice są bardzo zadowoleni.

Elana nie zwalnia tempa. Podopieczni Rafała Więckowskiego odnieśli czwarte zwycięstwo w sezonie. Żółto-niebiescy pokonali Kujawiankę Izbica Kujawska 2:0. Spotkanie rozstrzygnięte zostało już w pierwszej połowie i to bardzo szybko. Już w 7. minucie trafił do bramki Damian Lenkiewicz. W 22. minucie było już 2:0 po golu Krystiana Rygielskiego. Jak się potem okazało to była ostatnia bramka w tym spotkaniu.

Po tym zwycięstwie Elana awansowała na 5. miejsce w tabeli. Torunianie zgromadzili 14 punktów i mają o dwa "oczka" mniej od prowadzącej Tłuchowii Tłuchowo.

W następnej kolejce elanowcy zagrają na wyjeździe z Cuiavią Inowrocław.