FC Reiter pokonał Red Devils. Torunianie awansowali na szóste miejsce [zdjęcia z meczu i trybun]

FC Reiter pokonał Red Devils Chojnice 2:1 (1:1) w meczu 13. kolejki Futsal Ekstraklasy. Torunianie są na szóstym miejscu w ligowej tabeli.Zobacz na kolejnych stronach zdjęcia z meczu i trybun ->>>Grzegorz Olkowski

Mecz rozegrany w sobotnie późne popołudnie był przedostatnim tegorocznym domowym spotkaniem FC Reiter. Torunianie byli faworytami, ale nie znaczy to wcale, że mieli łatwe zadanie, bo goście z Chojnic zawiesili poprzeczkę całkiem wysoko.

Zobacz zdjęcia z meczu i trybun w galerii:

FC Reiter pokonał Red Devils. Torunianie awansowali na szóst...

Już w drugiej minucie spotkania to przyjezdni otworzyli wynik po trafieniu Guladiego Kokoladzego. FC Reiter na wyrównanie musiał poczekać do dziesiątej minuty i był to już ostatni gol w pierwszej części meczu.

Po przerwie górą byli już torunianie - gola na wagę trzech punktów strzelił Daniel Gallego Garcia. Dzięki bramkom swoich Kolumbijczyków gospodarze wygrali więc mecz, w którym padła bardzo niewielka, jak na futsal, liczba bramek.

FC Reiter zajmuje szóstą lokatę w tabeli Futsal Ekstraklasy. W pierwszej rundzie rozgrywek torunianie zagrają jeszcze w sobotę, 17 grudnia, z Futsalem Leszno, ponownie u siebie. Runda rewanżowa rozpocznie się w dniach 7-8 stycznia.

FC Toruń - Red Devils Chojnice 2:1 (1:1)
Jefferson Ortíz (10), Daniel Gallego Garcia (31) - Guladi Kokoladze (2)