Fogo Unia Leszno mistrzem Polski par. Groźny wypadek w 7. wyścigu [ZDJĘCIA]

Daniel Ludwiński
Na torze w Bydgoszczy odbył się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych na żużlu. Złote medale wywalczyli zawodnicy Fogo Unii Leszno, którzy byli poza zasięgiem rywali. Medale zdobyli także gorzowianie i bydgoszczanie. Szóste miejsce zajęli torunianie.W drużynie Get Wellu niezłe momenty miał Norbert Kościuch, który potrafił pokonać m.in. Bartosza Zmarzlika. Z żadnym rywalem nie wygrali natomiast toruńscy młodzieżowcy - ich dorobek wygląda przyzwoicie tylko dlatego, że w jednym z biegów nie mieli rywali.Z udziału w turnieju wycofali się bowiem wrocławianie - Maksym Drabik i Jakub Jamróg leżeli na torze w wyścigu siódmym. Pierwszy z nich w wyniku tego zdarzenia był poobijany, natomiast drugi stracił sprzęt. W tej sytuacji juniorzy Get Wellu "pokonali" ich 5:0, startując we dwóch.Wyniki (za WP SportoweFakty):I. Fogo Unia Leszno - 27 pkt.7. Piotr Pawlicki - 11+2 (1,3,d,2*,3,2*)8. Jarosław Hampel - 16+2 (3,2*,3,3,2*,3)II. truly.work Stal Gorzów - 23 pkt.1. Bartosz Zmarzlik - 14 (3,1,3,3,3,1)2. Szymon Woźniak - 9+3 (0,3,2*,2*,2*,0)15. Rafał Karczmarz - nie startowałIII. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - 19 pkt.3. Kamil Brzozowski - 9 (2,0,1,1,2,3)4. Josh Grajczonek - 10+1 (1*,2,2,3,1,1)16. Tomasz Orwat - nie startowałIV. forBET Włókniarz Częstochowa - 18 pkt.5. Paweł Przedpełski - 12 (2,1,1,3,3,2)6. Damian Dróżdż - 6+1 (0,3,0,2*,1,0)V. Arged Malesa TŻ Ostrovia - 16 pkt.9. Grzegorz Walasek - 9 (3,0,2,d,1,3)10. Tomasz Gapiński - 7+2 (2*,1,1*,2,0,1)19. Kamil Nowacki - nie startowałVI. Get Well Toruń - 15 pkt.13. Norbert Kościuch - 9 (2,-,3,0,2,2)14. Igor Kopeć-Sobczyński - 4 (0,3,-,1,0,-)21. Maksymilian Bogdanowicz - 2 (2,0,0)VII. Betard Sparta Wrocław - 7 pkt.11. Maksym Drabik - 1 (1,w,-,-,-,-)12. Jakub Jamróg - 0 (0,w,w,ns,ns,ns)20. Przemysław Liszka - 6 (1,1,3,1)POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej![lista][*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf[*] Najczęstsze pytania;nf[/lista] Jarosław Pabijan
Na torze w Bydgoszczy odbył się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych na żużlu. Złote medale wywalczyli zawodnicy Fogo Unii Leszno, którzy byli poza zasięgiem rywali. Na podium stanęli także gorzowianie i bydgoszczanie. Szóste miejsce zajęli torunianie.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani