Grad goli i... emocji

mro
Pojedynek Bomilli z MB Jabłońskim - Strażą Pożarną był wydarzeniem przedostatniej rundy spotkań DGS Futsal Ligi. Po emocjonującym spotkaniu obie ekipy ostatecznie podzieliły się punktami.

<!** Image 2 align=none alt="Image 166119" sub="Walka o piłkę w meczu Sanitec Koło - Wodociągi była zacięta, ale tylko Jarosław Gołembiewski z drużyny Wodociągów strzelił gola przeciwnikom / Fot. Jarosław Czerwiński">Obie strony grały praktycznie bramka za bramkę. Na niespełna cztery minuty przed końcem przy stanie 2:2 Mateusz Lewandowski strzałem z rzutu karnego dał prowadzenie Bomilli. Jednak w ostatniej minucie remis uratował Marcin Piotrowski. Goli jak na lekarsstwo było natomiast w meczu Sanitec Koło - Wodociągi. Piłkarze tego ostatniego zespołu już w drugiej minucie objęli prowadzenie, ale od tej pory do końca spotkania bramkarze obu ekip nie dali się pokonać.

<!** reklama>Do zakończenia XII edycji rozgrywek zostały jeszcze spotkania: Fitness Klub Odnova - Bomilla, Wodociągi - Cymerman Lipno, Prokpol/Oltech - MB Jabłoński/Straż Pożarna. Mecze odbędą się w sobotę, 12 lutego.(mro)

Komplet wyników

• DGS SA - Alti Plus 2:4 (2:1) Maciej Nawarski (1), Jarosław Przybyszewski (15) oraz Marek Prus (3), Tomasz Mejer (32), Piotr Wiśniewski (34), Wiesław Pesta (38)

• Sanitec Koło - Wodociągi 0:1 (0:1) Jarosław Gołembiewski (2. karny)

• Bomilla - MB Jabłoński/Straż Pożarna 3:3 (2:1) Mateusz Lewandowski 3 (7, 16, 37. karny) oraz Tomasz Bartczak (15), Krzysztof Jóźwiak (30), Marcin Piotrowski (40)