Hokeiści KH Energi nie dali rady Cracovii. Mamy dużo zdjęć z trybun!

KH Energa Toruń przegrała 1:3 z Comarch Cracovią w rozegranym w piątkowy wieczór meczu Polskiej Hokej Ligi. Goście wygrywali już po pierwszej tercji, a torunianie nie zdołali wyrównać.KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)0:1 Leivo (5), 0:2 Leivo (12), 1:2 Kalinowski (28), 1:3 Domagała (60)POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej![lista][*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf[*] Najczęstsze pytania;nf[/lista] Jacek Smarz
KH Energa Toruń przegrała 1:3 z Comarch Cracovią w rozegranym w piątkowy wieczór meczu Polskiej Hokej Ligi. Goście wygrywali już po pierwszej tercji, a torunianie nie zdołali wyrównać.