Łatwo nie było, ale się udało. Polski Cukier wygrał z Kingiem [ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN]

DL
Polski Cukier Toruń bardzo długo męczył się z Kingiem Szczecin w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym play-off. Rywale grali świetnie w obronie i prowadzili przez znaczną część spotkania. Twarde Pierniki doszły do głosu dopiero w końcówce trzeciej kwarty. Seria 14:0 pozwoliła na odrobienie wcześniejszych strat i objęcie prowadzenia. W ostatniej części spotkania torunianie wygrywali przez chwilę nawet różnicą dziesięciu punktów. King próbował jeszcze zagrozić naszej drużynie, ale Polski Cukier utrzymał część przewagi i zwyciężył 70:65. W niedzielę o 19 drugi mecz ćwierćfinałowy, ponownie w Toruniu.Polski Cukier Toruń - King Szczecin 70:65 (11:15, 18:19, 25:14, 16:17)Polski Cukier Toruń: Gruszecki 9 (1), Kulig 9, Mbodj 8, Lowery 7 (2), B. Diduszko 2 oraz Cel 8 (2), Sulima 8, Umeh 8 (1), Śnieg 6, Wiśniewski 5 (1)King Szczecin: Schenk 17 (1), Ł. Diduszko 15 (5), Sajus 12, Paliukenas 9, Kikowski 6 (1) oraz Harris 4, Bartosz 2, Watts 0, Jogela 0 Jacek Smarz
Polski Cukier Toruń bardzo długo męczył się z Kingiem Szczecin w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym play-off. Rywale długo grali świetnie w obronie i prowadzili przez znaczną część spotkania. Twarde Pierniki doszły do głosu dopiero w końcówce trzeciej kwarty. Seria 14:0 pozwoliła na odrobienie wcześniejszych strat i objęcie prowadzenia. W ostatniej części spotkania torunianie wygrywali przez chwilę nawet różnicą dziesięciu punktów. King próbował jeszcze zagrozić naszej drużynie, ale Polski Cukier utrzymał część przewagi i zwyciężył 70:65. W niedzielę o 19 drugi mecz ćwierćfinałowy, ponownie w Toruniu.