Liga Mistrzów: Bayern - MC od 2:0 do 2:3! W Stambule mecz przerwał śnieg

Marek Fabiszewski

Niecodzienny przebieg miało spotkanie Bayernu Monachium z Manchesterem City. Od 2:0 do 2:3!<!** reklama>

Zespół z Bawarii, który dwa tygodnie temu wygrał 10. kolejny mecz w Lidze Mistrzów, czym pobił rekord Barcelony z sezonu 2002/2203 (9 meczów), był na najlepszej drodze do 11. wygranej.

Podopieczni Pep Guardioli wczorajsze spotkanie rozpoczęli ekspresowo, bo po golach Thomasa Muellera (6) i Mario Goetze (12) prowadzili 2:0. Jednak jeszcze przed przerwą kontaktowego gola strzelił David Silva (28). A po przerwie wyrównał z rzutu karnego Aleksandar Kolarov (59). Trzy minuty później było już 3:2 dla ManCity po golu Jamesa Milnera!

Spotkanie Galatasaray Stambuł z Juventusem Turyn zostało przerwane w 33 min przy stanie 0:0. Tym razem nie z powodu zamieszek na trybunach czy politycznych podtekstów, tak jak wcześniej bywało, ale z powodu intensywnych opadów śniegu. Organizatorzy nie byli w stanie doprowadzić boiska do odpowiedniego stanu i sędzia główny w porozumieniu z delegatem FIFA spotkanie zakończył. Zostało ono przełożone na środę.

Liga Mistrzów - wyniki wtorkowych meczów ostatniej kolejki grupowej (awans do 1/8 finału uzyskają: dwie pierwsze drużyny z grupy; trzecia zagra w fazie pucharowej Ligi Europy):