Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Makijaż to za mało. Zobaczcie jak Azjatki "rzeźbią" sobie...

Makijaż to za mało. Zobaczcie jak Azjatki "rzeźbią" sobie twarze!

wmk

Polska

Aktualizacja:

Polska

Makijaż to za mało. Zobaczcie jak Azjatki "rzeźbią" sobie twarze!

©BoredPanda.com

Patrząc na zdjęcia po usunięciu "makijażu" naprawdę trudno rozpoznać w nich tę samą osobę.
Makijaż to za mało. Zobaczcie jak Azjatki "rzeźbią" sobie twarze!

©BoredPanda.com

Nakładanie kilku warstw makijażu, konturowanie a w niektórych przypadkach wręcz "rysowanie nowej twarzy", to już w zasadzie nasza codzienność. To jednak, co ze swoimi twarzami robią Azjatki, niejednego Europejczyka wprawi w osłupienie.

Od wielu lat z Azji napływają do nas nowinki kosmetyczne i ciekawe, często zadziwiające trendy. Część z nich bardzo płynnie przyjmuje się na naszym rodzimym rynku np. wieloetapowa pielęgnacja, maseczki na tkaninie czy masaże i joga twarzy.
Inne zabiegi, jak choćby rozjaśnianie i wybielanie cery, nie mając u nas większej racji bytu, pozostają dla większości jedynie ciekawostkami.

My zachwycamy się trendami napływającymi z Azji, jednak mieszkanki tego kontynentu od lat próbują upodobnić się do Europejek, stosując w tym celu coraz bardziej wymyślne metody.

Ostatnio dużą popularnością cieszy się tzw. "sculpture make up", który bardziej przypomina charakteryzację filmową niż makijaż.

Dziewczyny za pomocą różnych materiałów takich jak silikonowe elementy, lateks, guma, taśmy służące do modelowania rysów twarzy, soczewki kontaktowe i peruki dokonują niesamowitej metamorfozy, po której... nie przypominają już samych siebie. Czasem poprzez wykorzystanie "sculpture make up" ich rysy bardziej przypominają tak mocno pożądany, kaukaski typ urody, czasem dziewczyny wyglądają zupełnie jak postaci z mangowych komiksów.

W internecie możemy znaleźć mnóstwo takich przemian. Zobaczcie, jak wyglądają dziewczyny po zdjęciu całej "konstrukcji" z twarzy. Trudno uwierzyć, że to te same osoby.Źródło: boredpanda.com

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo