Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
MISTRZOWIE FOTOGRAFII Ważne informacje dla kandydatów

MISTRZOWIE FOTOGRAFII Ważne informacje dla kandydatów

Akcja specjalna MISTRZOWIE FOTOGRAFII

Aktualizacja:

Polska

Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE FOTOGRAFII. Już na wstępie życzymy wielu głosów i... zwycięstwa! Oto kilka ważnych informacji dla uczestników akcji.

ZADBAJ O SWOJĄ PREZENTACJĘ W PLEBISCYCIE

To, jak prezentujemy Ciebie i Twoje prace w plebiscycie zależy od... Ciebie. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego, możesz zadecydować o kolejności zdjęć w galerii, uzupełnić opis kandydatury, dodać do niego linki i inne informacje. To znakomita, bezpłatna promocja dla Ciebie! W czasie trwania plebiscytu prezentacje kandydatów oglądają tysiące internautów.

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych, a w przypadku zawodowych fotografów także ich klientów. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku warto:
  • opublikować na własnym profilu lub na fanpage'u post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu warto też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie publikowane na naszych fanpage'ach
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr tel. 664930444)

MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

Dla kandydatów biorących udział w plebiscycie przygotowujemy bezpłatnie grafiki do publikacji na Facebooku zachęcające do głosowania. Jeśli chcesz zamówić taką grafikę prześlij e-mail na podany poniżej adres.

Kliknij i pobierz materiały promocyjne.


MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Katarzyna Niedzwiecka
- tel. 693 960 977 (pon. - pt. w godz. 9-17),
e-mail: plebiscyty@naszemiasto.pl


Jeszcze raz gratulujemy nominacji i życzymy wielu głosów!

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo