Paweł Adamowicz
Pożegnanie

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Rozwiń
Paweł Adamowicz
Zwiń

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Służba publiczna, ukochane miasto i drugi człowiek - te wartości były dla niego najważniejsze. Paweł Adamowicz był człowiekiem niezwykle aktywnym, zawsze życzliwym i zawsze blisko ludzi.

„Nauczyciele na medal” odebrali nagrody w Urzędzie...

„Nauczyciele na medal” odebrali nagrody w Urzędzie Marszałkowskim

jwn

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

W Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyła się uroczysta gala, podczas której nagrodziliśmy wybranych Państwa głosami nauczycieli oraz szkoły.
1/87

Przejdź do
galerii zdjęć

©Jacek Smarz

Na ten moment najlepsi w regionie czekali od połowy grudnia. Dziś w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyła się uroczysta gala, podczas której nagrodziliśmy wybranych Państwa głosami nauczycieli oraz szkoły.
14 grudnia rozstrzygnięty został regionalny plebiscyt „Nauczyciel na medal”, który prowadziliśmy wspólnie z „Expressem Bydgoskim” oraz „Gazetą Pomorską”. Całemu przedsięwzięciu prestiżu dodawał honorowy patronat marszałka województwa Piotra Całbeckiego. Naszym partnerem była także Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.

Najlepszych pedagogów wybieraliśmy w czterech kategoriach: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum, nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej oraz nauczyciel akademicki. Dodatkową kategorię w tegorocznej edycji plebiscytu stanowiła szkoła roku.

I choć konkurs miał zasięg wojewódzki, to specjaliści od oświaty z Torunia świetnie w nim wypadli. Pierwsze miejsce w regionie w kategorii nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej zajęła Anna Lubomska z SP nr 24 przy ul. Ogrodowej, a najlepszym nauczycielem akademickim został Maciej Rakowski, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

W kategorii nauczyciel klas IV-VIII oraz gimnazjum zwyciężył Piotr Skoblewski z SP nr 1 w Gniewkowie. Rafał Mikołajczak z Zespołu Szkół w Mogilnie wygrał wśród nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Anna Willa, anglistka z toruńskiego VIII LO znalazła się na wysokim trzecim miejscu w regionie. Wśród placówek oświatowych najlepsza okazała się Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates z Bydgoszczy.

We wtorkowym wydaniu „Nowości” znajdziecie Państwo specjalny dodatek poświęcony plebiscytowi i jego laureatom.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo