Niespodzianka w meczu siatkarek Giacomini Budowlanych z wicemistrzem Polski!

.
Budowlani Toruń - treningBudowlani Toruń - trening
Budowlani Toruń - treningBudowlani Toruń - trening Sławomir Kowalski
Nieoczekiwanie toruńskie siatkarki przegrały 0:3 przed własną publicznością z Atomem Treflem Sopot.

Torunianki przystąpiły do spotkania z kompletem punktów po dwóch spotkaniach. Wydawało się, że poradzą sobie z rywalkami z Sopotu. Wprawdzie Atom Trefl to aktualny wicemistrz Polski, ale z powodów oszczędnościowych musiał mocno odmłodzić skład. To w tej chwili najmłodsza ekipa w Orlen Lidze!

Niestety, torunianki tego meczu nie zaliczą do udanych. W pierwszym secie na początku wprawdzie prowadziły, ale ostatecznie przegrały go do 20. Druga partia to tragedia - porażka do 15. W trzeciej prowadzenie zmieniało się kilka razy, ale końcówka i tak należała do gości. Tego seta przegraliśmy do 20.

Giacomini Budowlani Toruń - Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)

Składy zespołów:

Giacomini Budowlani Toruń: Paulava (3), Lewandowska (5), Wójcik, Gierak (11), Ryznar (5), Pavan (9), Morena (libero) oraz Jasińska, Polak i Bimkiewicz (1)