Olimpia Grudziądz odpadła z Pucharu Polski

Lukaz Klemenz (z prawej) na boisko w Jastrzębiu wszedł w 64. minucie meczu
Lukaz Klemenz (z prawej) na boisko w Jastrzębiu wszedł w 64. minucie meczu Gerard Szukay
Olimpia Grudziądz przegrała na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie 0:1 (0:0) w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski.

Sukces gospodarzom, którzy rywalizują w III lidze, dał Farid Ali. Ukraiński zawodnik, w przeszłości występujący w Metallurgu Zaporoże i Arsenału Kijów, do siatki trafił w 84. minucie potyczki.

Tym samym GKS awansował do 1/16 finału PP.

Kolejny oficjalny mecz Olimpia rozegra za dwa tygodnie. W inauguracyjnym meczu I ligi podejmie na własnym stadionie spadkowicza z ekstraklasy – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

GKS Jastrzębie – Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0).

1:0 F. Ali (84)

Olimpia: Wrąbel - Zitko, Ciechanowski, Malec, Jasiński (82,Woźniak), Kłus, Smoliński, Kurowski, Kaczmarek (64, Klemenz), Skórecki (46, Trzepacz), Angielski