Piotr Trzcionka - kandydat na Radnego Sejmiku Województwa Kujawsko Pomorskiego

Ogłoszenie wyborcze KKW Trzecia Droga Polska 2050-PSL

Nazywam się Piotr Trzcionka i jestem bezpartyjnym kandydatem do sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego.
Urodziłem się i prowadzę działalność gospodarczą w Toruniu, a mieszkam na terenie gminy Łysomice. Mam wyższe wykształcenie informatyczne. Ukończyłem również studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Dlaczego kandyduję? Ponieważ jestem młodym, energicznym czterdziestolatkiem, któremu bardzo zależy, aby województwo kujawsko-pomorskie było najbardziej rozwiniętym gospodarczo, turystycznie i kulturalnie regionem w kraju. Moja wizja rozwoju opiera się na trzech filarach: skuteczność, rozwój i bezpieczeństwo. Jako przedsiębiorca znam i utożsamiam się z problemami z jakimi borykają się przedsiębiorcy z naszego regionu. Chcę być ich reprezentantem w Sejmiku.

Przez skuteczność rozumiem zamianę celów w efekty. Będę angażował się w projekty, których celem będzie rozwój turystyki. Zależy mi, aby turyści, którzy odwiedzają nasze województwo zostali dłużej, odwiedzili nie tylko Toruń, ale również poznali historię Chełmna czy spędzili czas nad jeziorem chełmżyńskim.

Po województwie powinniśmy poruszać się bezpiecznie, sprawnie i wygodnie. Dlatego będę zaangażowany we wszystkie projekty podnoszące komfort poruszania się po drogach województwa.

Odkąd pamiętam działałem społecznie dla dobra innych. Potrafię zjednywać wokół siebie ludzi, którzy tak jak ja dążą do tego samego celu.

Dlatego proszę o Wasz głos już 7 kwietnia. Każdy z nich będzie dla mnie ogromnym zobowiązaniem do skutecznej i ciężkiej pracy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska