Polacy z torunianami w składzie wygrywają 6:0 (4:0) podczas Euro w minifutbolu

oprac. (pak)
Reprezentacja Polski Playarena
Reprezentacja Polski Playarena Reprezentacja Polski Playarena
Na inaugurację mistrzostw Europy w piłce nożnej 6-osobowej Polacy rozgromili Francję.

W Chorwacji trwają mistrzostwa Europy w minifutbolu.

Już w 2. minucie biało-czerwoni otworzyli wynik spotkania, a bramkę zdobył Christan Tomyk. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim zwycięstwem 4:0, a do bramki trafiali kolejno: Mateusz Gliński, Chirstian Tomyk i Bartłomiej Dębicki.

Po zmianie stron gole dołożyli Marcin Grzywa oraz Przemysław Kotlarz. Przy czym bramka na 6:0 była szczególnej urody - Kotlarz uderzył z woleja, a piłka wpadła tuż przy krótkim słupku.

Na boisku pojawili się wszyscy zawodninicy z Torunia: Bartosz Goszka z Baumatu oraz Krzysztof Elsner, Marcin Mrówczyński i Łukasz Waligóra z Dynamika.

Polaków czekają jeszcze mecze z Cyprem i Czarnogórą, faworytem grupy.

Transmisje na TVP Sport i sport.tvp.pl: w środę o godz. 18 Polska – Cypr, w czwartek o godz. 23 Polska – Czarnogóra.