Polski Cukier Toruń znów przegrał. Tym razem ze Stalą Ostrów [WYNIK, ZDJĘCIA]

(LN)
D.J Newbill (z prawej) zadebiutował w Polskim Cukrze
D.J Newbill (z prawej) zadebiutował w Polskim Cukrze Sławomir Kowalski
Czwartej porażki w pięciu ostatnich meczach doznali koszykarze Polskiego Cukru Toruń. Tym razem wicemistrzowie Polski przegrali we własnej hali ze Stalą Ostrów 65:83.

Torunianie praktycznie prowadzili przez całą pierwszą kwartę. W 24. minucie przewaga gospodarzy wynosiła już dziesięć punktów (34:24). Od tego momentu koszykarze Stali zmniejszali swoją stratę. Do przerwy był remis 37:37.

Po zmianie stron przyjezdni byli zespołem lepsi. Po trzeciej kwarcie prowadzili 61:54. W ostatniej odsłonie powiększali swoją przewagę i ostatecznie wygrali 83:65.

W Polskim Cukrze dzisiaj zadebiutowali: D.J. Newbill i Damian Jeszke. Polak na boisku spędził zaledwie cztery minuty i na swoim koncie zapisał tylko jedną asystę. Natomiast Amerykanin na placu gry spędził blisko pół godziny i zdobył 11 punktów (4/9 z gry).

Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 65:83 (18:15, 19:22, 17:24, 11:22)

Polski Cukier: A. Cel 10 (2x3), G. Cosey 9 (1), K. Gruszecki 9, M. Mbodj 9, B. Diduszko 2 oraz D. Newbill 11, A. Perka 7 (1), K. Sulima 4, T. Śnieg 4, D. Jeszke 0