Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Pomagają ludziom z serca

Pomagają ludziom z serca - Hipokrates Kujaw i Pomorza

Justyna Wojciechowska-Narloch

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

Laureaci poszczególnych konkursowych kategorii otrzymali wiele cennych nagród. Jak powtarzali, najważniejsze dla nich są jednak szacunek i zaufanie pacjentów.
1/4
przejdź do galerii

Laureaci poszczególnych konkursowych kategorii otrzymali wiele cennych nagród. Jak powtarzali, najważniejsze dla nich są jednak szacunek i zaufanie pacjentów. Ci nie szczędzili najlepszym swoich SMS- owych głosów ©Arkadiusz Wojtasiewicz

Tysiące głosów oddali nasi Czytelnicy na swoich ulubionych lekarzy i innych pracowników służby zdrowia. Nagrodziliśmy najlepszych w regionie.
13 kategorii miał plebiscyt Hipokrates Kujaw i Pomorza 2018, który prowadzony był wspólnie przez trzy największe lokalne tytuły: „Nowości”, „Express Bydgoski” oraz „Gazetę Pomorską”. Głosowaliście Państwo na najlepszych i godnych zaufania przedstawicieli branży medycznej. W sumie w konkursie oddano ponad 80 tys. głosów. Na kandydatów z Torunia i okolic było ich ponad 11 tys. Za wszystkie serdecznie dziękujemy.

Zobacz także: HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018| Toruń - wyniki głosowania.


W ostatni czwartek w Bydgoszczy odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom poszczególnych kategorii. Najlepszym lekarzem rodzinnym okazał się Jacek Rzeszotarski z 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy. Pediatrą roku została Renata Gajęcka ze Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku. Stomatolog roku to Michał Rawicki, który prowadzi swój gabinet w Bydgoszczy. Tu warto dodać, że trzecie miejsce w tej kategorii osiągnęła Anna Zmysłowska z Torunia.

Pielęgniarką roku została Anna Meszyńska z NZOZ Dom Sue Ryder w Bydgoszczy, a położną Irena Klim z Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie.

Ostra rywalizacja dotyczyła też przychodni roku. Ostatecznie zwyciężyła Przychodnia Rodzinna Wilczaki z Bydgoszczy. Na wysokim drugim miejscu znalazła się Dental Republic z Torunia.

Więcej informacji znajdziesz: TUTAJPracownicy służby zdrowia rywalizowali też w kategoriach wojewódzkich. Walczyli m.in. o tytuł ginekologa roku. Głosami Czytelników został nim Michał Augustyniak ze Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu. Chirurgiem roku wybrano Roberta Szycę z 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy. Kardiologiem roku została Karolina Obońska ze szpitala Jurasza w Bydgoszczy. Na drugim miejscu znalazła się dr Grażyna Zadrozińska z Torunia. Tytuł ortopedy roku przypadł Pawłowi Urbanowiczowi z Ciechocinka. Na drugim miejscu znalazł się Kamil Graboń z Orvit Clinic w Toruniu. Maciej Banachowski ze szpitala w Inowrocławiu to najlepszy ratownik medyczny. Marta Libera z Apteki Bajka w Bydgoszczy została farmaceutą roku. Tytuł najlepszego technika farmacji przypadł natomiast Magdalenie Harasimowicz-Zawodniak pracującej na co dzień w Aptece Romańskiej w Strzelnie.Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo