Pomorzanin wygrał aż 5:0. Torunianie liderami IV ligi [ZDJĘCIA]

Pomorzanin Toruń nie dał żadnych szans Piastowi Złotniki Kujawskie i wygrał aż 5:0. Rywale nie mieli nic do powiedzenia i nie byli w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić bramce torunian. Pierwszy gol autorstwa Łukasza Wituckiego padł już w 9. minucie. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Masato Hayashi i Pomorzanin prowadził 2:0. Taki rezultat utrzymywał się aż do 71. minuty i nie oddawał różnicy klas dzielącej obie drużyny.Końcówka należała jednak do torunian, którzy trafili trzykrotnie w ciągu sześciu minut. Gole strzelali Witucki, Adrian Wróblewski i Adam Kaźmierczak.Pomorzanin prowadzi w tabeli IV ligi po czterech kolejkach. Torunianie mają na koncie trzy zwycięstwa i remis.Pomorzanin Toruń - Piast Złotniki Kujawskie 5:0 (2:0)1:0 Witucki (9), 2:0 Hayashi (28), 3:0 Witucki (71), 4:0 Wróblewski (73), 5:0 Kaźmierczak (75)POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej![lista][*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf[*] Najczęstsze pytania;nf[/lista] Jacek Smarz
Pomorzanin Toruń nie dał żadnych szans Piastowi Złotniki Kujawskie i wygrał aż 5:0. Rywale nie mieli nic do powiedzenia i nie byli w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić bramce torunian. Pomorzanin prowadzi w tabeli IV ligi.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani