MKTG SR - pasek na kartach artykułów
9 z 12
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Stanowisko: kierownik zmiany w restauracji Salad Story...
fot. Fot. Pixabay

Praca w gastronomii w Toruniu: gdzie i za ile? Znamy STAWKI

Stanowisko: kierownik zmiany w restauracji Salad Story

Pełny etat Typ umowy: Umowa zlecenie

Wynagrodzenie: 16 - 18 zł/godz.

Treść ogłoszenia:

Jesteś otwarty, komunikatywny, masz dużo pozytywnej energii? Cechuje Cię wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy?

Pizza w Toruniu. TOP 10 najlepszych pizzerii w Toruniu. Sprawdź, gdzie można zjeść najsmaczniejszą pizzę!

Opis stanowiska:

organizacja pracy lokalu
zarządzanie podległym zespołem
składanie zamówień
wprowadzanie faktur/WZ do systemu gospodarki magazynowej;
przygotowywanie na zamówienie i przy kliencie, wybranych przez niego dań i napojów
obsługa kasy fiskalnej i programu sprzedaży
przygotowywanie składników potraw w oparciu o ustalone receptury

Wymagamy:

umiejętności organizacji czasu pracy i zarządzania pracownikami
gotowości do pracy w oparciu o standardy funkcjonujące w sieci Salad Story
dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym
doświadczenia w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku
pozytywnej energii, zaangażowania i entuzjazmu w działaniu

Oferujemy:

pracę w młodym i dynamicznym zespole
zdobycie doświadczenia w sieci, która jest niekwestionowanym liderem na rynku zdrowej żywności
uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia
szkolenia
perspektywy dalszego rozwoju zawodowego

Filozof UMK molestował? Koniec śledztwa! Znamy wyniki

Trzy strzały w mieszkaniu przy ulicy Kościuszki. Ta okrutna zbrodnia wstrząsnęła Toruniem