Przemek Karnowski tym razem nie punktował

Koszykarze Gonzagi Bulldogs rozegrali dwa kolejne spotkania amerykańskiej ligi uczelnianej NCAA. W wyjazdowych meczach pokonali Uniwersytet Portland 71:49 i przegrali w Indianapolis z drużyną Uniwersytetu Butler 63:64.

<!** reklama>
W Portland torunianin Przemysław Karnowski spędził na parkiecie 15 minut. Wychowanek Katarzynki nie zdobył jednak punktu (spudłował trzy rzuty z gry). Miał jednak dwie zbiórki w obronie i blok oraz faul i dwie straty.
Z kolei w meczu rozegranym w Indianapolis polski środkowy otrzymał od trenera Marka Fewa sześć minut. W tym czasie również nie zdołał zdobyć punktu (spudłował jedną próbę z gry). Miał jednak również dwie zbiórki i jeden faul.
Koszykarze Gonzagi bardzo pechowo przegrali to spotkanie. Przy prowadzeniu 63:62 stratę w ostatnich skundach zanotował David Stockton, a zwycięskie punkty dla uczelni Butler zdobył równo z końcową syreną Roosevelt Jones.(KG)