Regulamin konkursu dla nowych prenumeratorów "žNowości" "žWiosenne wyprawy"

Redakcja
Udostępnij:
Regulamin konkursu dla nowych prenumeratorów „Nowości” „Wiosenne wyprawy”

Regulamin konkursu dla nowych prenumeratorów „Nowości” „Wiosenne wyprawy”

 

art. 1

 

Express Media sp. z o.o. z siedziba w Bydgoszczy przy ul. Warszawskiej 13 zwany |

w dalszej części regulaminu Organizatorem organizuje dla nowych prenumeratorów „Nowości” konkurs pod nazwą „Wiosenne wyprawy”.

 

art. 2

Konkurs „Wiosenne wyprawy” przeprowadzony będzie w terminie od 4.05 – 30.06 2011 roku

 

art. 3

Uczestnikiem konkursu może być każdy pełnoletni prenumerator „Nowości” , który podpisze umowę na prenumeratę „Wiosenne wyprawy” w okresie od 4.05 – 30.06 2011 roku

art. 4

Do udziału w konkursie nie mają prawa pracownicy i współpracownicy Organizatora, a także osoby, którym powierzono określone prace w związku z organizowaniem konkursu oraz członkowie ich najbliższych rodzin.

art. 5

Zasady konkursu:

1. Konkurs rozpocznie się 4 maja wraz ze startem nowej oferty promocyjnej rocznej prenumeraty „Nowości” pod nazwą „Wiosenne wyprawy”.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest podpisanie umowy na roczną prenumeratę oraz wypełnienie kuponu konkursowego ze swoimi danymi osobowymi (imię, nazwisko, adres, nr telefonu, ew. adres e-mailowy) i odpowie na pytanie gdzie chciałby spędzić wakacje. Organizator informuje, że przekazane dane osobowe uczestnika Konkursu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w tym celu przez Organizatora. Powyższa zgoda obejmuje również zgodę na ewentualną nieodpłatną publikację imienia i nazwiska Laureatów Konkursu na stronach gazety. Uczestnik może wyrazić również zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora Konkursu dla innych celów marketingowych. Administratorem zbioru danych osobowych Express Media sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Warszawskiej Administrator danych osobowych informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć warunkuje możliwość udziału w Konkursach, oraz że uczestnikowi Konkursów przysługuje prawo dostępu do jego danych oraz ich poprawiania.

 

2.Karty konkursowe będą dołączone przez Biuro Obsługi Prenumeratora lub handlowców do każdej podpisanej umowy prenumeraty „Wiosenne wyprawy”.

3.Karty konkursowe będzie można wysyłać lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora w Bydgoszczy do dnia 11 lipca 2011 r.(decyduje data wpływu).

4.Dnia 13 lipca 2011 roku Komisja Konkursowa przeprowadzi weryfikację prawidłowości dokonanych zgłoszeń. W tym samym dniu spośród prawidłowo wypełnionych kart konkursowych zawierających poprawnie podane dane osobowe oraz odpowiedź na pytanie konkursowe Komisja Konkursowa wybierze 2 laureatów konkursu.

5.Imiona i Nazwiska Laureatów Konkursu zostaną opublikowane w dniu 15 lipca 2011 roku na łamach „Nowości” wraz z informacją o wygranej nagrodzie.

6.Nagrodą Główną w Konkursie są dwa vouchery o wartości 1500 zł każdy. Nagrody w konkursie otrzymają w sumie 2 osoby. Całkowita wartość puli nagród to 3000 zł.

7.Od niniejszej nagrody laureat jest zobowiązany uiścić podatek w wysokości 10% tj. 150 zł, zgodnie z obowiązującą ustawą.

8.Podatek pobiera organizator konkursu w momencie przekazania nagrody. Uiszczenie podatku jest warunkiem niezbędnym odebrania nagrody.

9.Nagroda wygrana przez uczestnika konkursu, musi zostać odebrana w Biurze Konkursów Nowości, w Toruniu przy ul. Podmurnej 31 w ciągu tygodnia od dnia ogłoszenia wyników na łamach „Nowości” czyli do dnia 22 maja 2011 r.

10.Prawidłowość wypełnienia kart konkursowych oraz poprawność trybu ich nadsyłania oceniać będzie Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli Organizatora konkursu. Z wszelkich czynności Komisja Konkursowa sporządzi protokół podpisany przez wszystkich członków Komisji Konkursowej .

 

art. 6

Skład Komisji Konkursowej:

1. Karolina Żakowicz – przedstawiciel Działu Dystrybucji i Marketingu „Express Media” sp. zo.o.

 

2.Paulina Anikowska – przedstawiciel Działu Dystrybucji i Marketingu „Express Media” sp. zo.o.

 

art. 7

1. Uczestnictwo w konkursie zobowiązuje do przestrzegania regulaminu Konkursu. Regulamin zostanie zamieszczony na stronach „Nowości” (www.nowosci.com.pl).

2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

3. Organizator zastrzega sobie prawo interpretacji zapisów niniejszego regulaminu. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.

4. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych, w tym siły wyższej.

5. Zwycięzcom nagród nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody ani do otrzymania jej ekwiwalentu (pieniężnego, rzeczowego). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość i użyteczność wygranej przez zwycięzcę Konkursu nagrody (w tym odpowiedzialności z tytułu gwarancji lub rękojmi za wady rzeczy będącej nagrodą). Odpowiedzialnym z tego tytułu jest osoba udzielająca gwarancji (producent, dystrybutor, sprzedawca).

art. 8

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo (jeśli okoliczności tego będą wymagać) do zmian zasad konkursu.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nowości Gazeta Toruńska
Dodaj ogłoszenie