Sukces Twardych Pierników. Koszykarze wygrali z Treflem [ZDJĘCIA Z TRYBUN I MECZU]

DL
Polski Cukier Toruń przynajmniej na jeden dzień objął prowadzenie w Energa Basket Lidze. Twarde Pierniki początkowo się męczyły, ale ostatecznie pokonały Trefl Sopot 90:83.Zobacz także: Jubileusz Twardych Pierników. Koszykarze sprzed lat uhonorowaniToruński klub objął prowadzenie w tabeli Energa Basket Ligi.Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 90:83(23:22, 27:27, 20:15, 20:19)Polski Cukier: Umeh 14 (2), Mbodj 12, Cel 11 (1), Gruszecki 11 (3), Lowery 7 (1) oraz Kulig 17 (1), Diduszko 6, Sulima 6, Śnieg 6 Grzegorz Olkowski
Polski Cukier Toruń pokonał Trefla Sopot 90:83. Pierwsza połowa była bardzo zacięta, ale w drugiej połowie Twarde Pierniki uciekły rywalom.