Świetny mecz Elany w Pruszkowie! Torunianie wygrali 2:0 z liderem tabeli

Po dwóch kolejkach Elana ma cztery punkty.
Po dwóch kolejkach Elana ma cztery punkty. Jacek Smarz
Elana Toruń wygrała 2:0 w wyjazdowym meczu drugiej kolejki II ligi. Piłkarze Znicza Pruszków nie zdołał znaleźć sposobu na Filipa Kozłowskiego, który dwukrotnie pokonał ich bramkarza.

W pierwszej kolejce Znicz zwyciężył 3:1 i dzięki temu był pierwszym liderem tabeli. Pruszkowianie szybko pożegnali się jednak z przodownictwem, gdyż w starciu z Elaną nie mieli zbyt wiele do powiedzenia.

Mecz rozstrzygnął się jeszcze w pierwszej połowie, w ciągu zaledwie kilku chwil. W 32. minucie wynik otworzył Filip Kozłowski. Zaledwie trzy minuty później nasz napastnik zdobył drugą bramkę i, jak się okazało, ustalił rezultat spotkania.

Dzięki wygranej w Pruszkowie Elana awansowała na piąte miejsce w tabeli II ligi. W trzeciej kolejce torunianie podejmą mającą komplet punktów Stal Stalowa Wola.