Tylko u nas
zobacz

Polecamy!

Rozwiń
SZKOŁA NA MEDAL Pomóż szkole zdobyć więcej głosów oraz cenne...

SZKOŁA NA MEDAL Pomóż szkole zdobyć więcej głosów oraz cenne nagrody

Akcja specjalna SZKOŁA ROKU

Aktualizacja:

Dla wszystkich osób, które chcą wspierać szkołę w plebiscycie Szkoła Roku i pomóc jej zdobyć tytuł najbardziej przyjaznej uczniom i ich rodzicom przygotowaliśmy grafiki do publikacji na Facebooku, które pomogą szybko uzyskać wiele głosów.
KLIKNIJ i zobacz
aktualne wyniki glosowania
  • Znajdź szkołę w tabeli poniżej i kliknij "Pobierz".
  • Grafika otworzy się w oknie przeglądarki. Należy zapisać ją na swoim urządzeniu (na komputerze: prawy klawisz myszki -> Zapisz obraz jako...)
  • Opublikuj grafikę na Facebooku na profilu lub fanpage'u.
  • Publikując post napisz w nim kilka słów zachęcających do głosowania. Poproś o lajkowanie, udostępnianie i komentowanie posta. Później odpowiadaj na komentarze - dzięki temu post wyświetli się u większej liczby znajomych lub fanów.
  • Jeśli w tabeli brakuje materiałów dla Ciebie lub jeśli chcesz wprowadzić jakieś poprawki zadzwoń pod nr 519 503 646 lub napisz e-mail na adres: karolina.kielkowska@polskapress.pl
BYDGOSZCZ
Collegium Salesianum w BydgoszczyPobierz
II Liceum Ogólnokształcące w BydgoszczyPobierz
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates w BydgoszczyPobierz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 10 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 12 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 13 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 14 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 15 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 16 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 20 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 25 w Zespole Szkół nr 19 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 28 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 32 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 58 w BydgoszczyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 64 w BydgoszczyPobierz
Zespół Szkół Chemicznych w BydgoszczyPobierz
TORUŃ
I Liceum Ogolnokształcące w ToruniuPobierz
II Liceum Ogólnokształcące w ToruniuPobierz
III Liceum Ogólnokształcące w ToruniuPobierz
IV Liceum Ogólnokształcące w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 10 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 11 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 13 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 14 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 15 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 17 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 18 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 23 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 24 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 28 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 31 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 33 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 4 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 6 w ToruniuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 8 w ToruniuPobierz
Szkoły TEB Edukacja w ToruniuPobierz
Zespół Szkół Ekonomicznych w ToruniuPobierz
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w ToruniuPobierz
Zespół Szkół nr 26 w ToruniuPobierz
GRUDZIĄDZ I POWIAT GRUDZIĄDZKI
II Liceum Ogólnokształcące w GrudziądzuPobierz
III Liceum Ogólnokształcące w GrudziądzuPobierz
IV Liceum Ogólnokształcące w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 11 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 12 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 15 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 16 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 21 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 4 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 5 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 7 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 8 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 9 w GrudziądzuPobierz
Szkoła Podstawowa w MokremPobierz
WŁOCŁAWEK I POWIAT WŁOCŁAWSKI
III Liceum Ogólnokształcące we WłocławkuPobierz
IV Liceum Ogólnokształcące we WłocławkuPobierz
Szkoła Katolicka Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w ModzerowiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu KujawskiPobierz
Szkoła Podstawowa nr 10 we WłocławkuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 12 we WłocławkuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 14 we WłocławkuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 18 we WłocławkuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 19 we WłocławkuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 20 we WłocławkuPobierz
Szkoła Podstawowa w ChoceniuPobierz
Szkoła Podstawowa w ChodeczyPobierz
Szkoła Podstawowa w LubaniachPobierz
Szkoła Podstawowa w ŁóbcePobierz
Szkoła Podstawowa w Szpetalu GórnymPobierz
Zespół Szkolno-Przedszkolny w BaruchowiePobierz
Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we WłocławkuPobierz
Zespół Szkół Katolickich we WłocławkuPobierz
Zespół Szkół Specjalnych nr 3 we WłocławkuPobierz
POWIAT ALEKSANDROWSKI
Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanow w Aleksandrowie KujawskimPobierz
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie KujawskimPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie KujawskimPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w CiechocinkuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie KujawskimPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w CiechocinkuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie KujawskimPobierz
Szkoła Podstawowa w RaciążkuPobierz
Szkoła Podstawowa w StawkachPobierz
Zespół Szkół nr 2 w Aleksandrowie KujawskimPobierz
POWIAT BRODNICKI
III Liceum Ogólnokształcące w BrodnicyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w BrodnicyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w BrodnicyPobierz
Szkoła Podstawowa w BrodnicyPobierz
Szkoła Podstawowa w Jabłonowie PomorskimPobierz
Szkoła Podstawowa w MałkachPobierz
Szkoła Podstawowa w RadoszkachPobierz
Szkoła Podstawowa w SzadbiePobierz
Szkoła Podstawowa w ŚwiedziebniPobierz
Szkoła Podstawowa w ZbiczniePobierz
POWIAT BYDGOSKI
Szkoła Podstawiwa w ŻołędowiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w KoronowiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Solcu KujawskimPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w KoronowiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w TucholiPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w TucholiPobierz
Szkoła Podstawowa nr 4 w Solcu KujawskimPobierz
Szkoła Podstawowa w Białych BłotachPobierz
Szkoła Podstawowa w KotomierzuPobierz
Szkoła Podstawowa w KruszyniePobierz
Szkoła Podstawowa w ŁochowiePobierz
Szkoła Podstawowa w MaksymilianowiePobierz
Szkoła Podstawowa w MąkowarskuPobierz
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi WielkiejPobierz
Szkoła Podstawowa w OsielskuPobierz
Szkoła Podstawowa w SitowcuPobierz
Szkoła Podstawowa w Strzelcach GórnychPobierz
Zespół Szkół w Dąbrowie ChełmińskiejPobierz
POWIAT CHEŁMIŃSKI
Szkoła Podstawowa nr 2 w ChełmniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 4 w ChełmniePobierz
Szkoła Podstawowa w DubielniePobierz
Szkoła Podstawowa w KolniePobierz
Szkoła Podstawowa w Kujewie KrólewskimPobierz
Szkoła Podstawowa w RzebczykuPobierz
Szkoła Podstawowa w StolniePobierz
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w ChełmniePobierz
Zespół Szkół w UnisławiuPobierz
POWIAT GOLUBSKO-DOBRZYŃSKI
Szkoła Podstawowa nr 1 w Golubiu-DobrzyniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w Golubiu-DobrzyniePobierz
Szkoła Podstawowa w Kowalewie PomorskimPobierz
Szkoła Podstawowa w LisewiePobierz
Szkoła Podstawowa w PluskowęsachPobierz
Szkoła Podstawowa w ŚwiętosławiuPobierz
Szkoła Podstawowa we WrockachPobierz
Zespół Szkolno-Przedszkolny w GałczewiePobierz
POWIAT INOWROCŁAWSKI
I Liceum Ogólnokształcące w InowrocławiuPobierz
III Liceum Ogólnokształcące w InowrocławiuPobierz
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka w InowrocławiuPobierz
Szkoła Podstawowa Integracyjna w InowrocławiuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w GniewkowiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w KruszwicyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 11 w InowrocławiuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 6 w InowrocławiuPobierz
Szkoła Podstawowa w BroniewicachPobierz
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie BiskupiejPobierz
Szkoła Podstawowa w JaksicachPobierz
Szkoła Podstawowa w LudziskuPobierz
Szkoła Podstawowa w OśniszczewkuPobierz
Szkoła Podstawowa w PakościPobierz
Szkoła Podstawowa w ParchaniachPobierz
Szkoła Podstawowa w PieraniuPobierz
Szkoła Podstawowa w SzddłowcuPobierz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w InowrocławiuPobierz
POWIAT LIPNOWSKI
Szkoła Podstawowa nr 2 w LipniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w LipniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 5 w LipniePobierz
Szkoła Podstawowa w BobrownikachPobierz
Szkoła Podstawowa w KikolePobierz
Szkoła Podstawowa w KrojczyniePobierz
Szkoła Podstawowa w MaliszewiePobierz
Szkoła Podstawowa w SkępemPobierz
Szkoła Podstawowa w TłuchowiePobierz
Szkoła Podstawowa w ZadusznikachPobierz
Zespół Szkół Technicznych w LipniePobierz
Zespół Szkół w ChrostkowiePobierz
POWIAT MOGIELIŃSKI
Szkoła Podstawowa nr 1 w MogilniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w MogilniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w MogilniePobierz
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w StrzelniePobierz
Szkoła Podstawowa w StrzelcachPobierz
Szkoła Podstawowa w StrzelniePobierz
Zespół Szkół w MogilniePobierz
Zespół Szkół w StrzelniePobierz
POWIAT NAKIELSKI
Szkoła Podstawowa nr 1 w SzubiniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle nad NoteciąPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w SzubiniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle nad NoteciąPobierz
Szkoła Podstawowa w DobieszewiePobierz
Szkoła Podstawowa w KrólikowiePobierz
Szkoła Podstawowa w MroczyPobierz
Szkoła Podstawowa w RynarzewiePobierz
Szkoła Podstawowa w SadkachPobierz
Szkoła Podstawowa w TurzePobierz
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad NoteciąPobierz
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w SamostrzeluPobierz
POWIAT RADZIEJOWSKI
Miejski Zespół Szkół w RadziejowiePobierz
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w PocierzyniePobierz
Szkoła Podstawowa w MorzycachPobierz
Szkoła Podstawowa w OsięcinachPobierz
Szkoła Podstawowa w PaniewiePobierz
Szkoła Podstawowa w Piotrkowie KujawskimPobierz
Szkoła Podstawowa w PłowcachPobierz
Szkoła Podstawowa w TopólcePobierz
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w PrzemystcePobierz
POWIAT RYPIŃSKI
Gimnazjum w KowalkachPobierz
Gimnazjum w RogowiePobierz
I Liceum Ogólnokształcące w RypiniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w RypiniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w RypiniePobierz
Szkoła Podstawowa w BorzyminiePobierz
Szkoła Podstawowa w OkalewiePobierz
Szkoła Podstawowa w Półwiesku MałymPobierz
Szkoła Podstawowa w SkrwilniePobierz
Szkoła Podstawowa w StępowiePobierz
Szkoła Podstawowa w ZakroczyPobierz
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w RypiniePobierz
Zespół Szkół nr 2 w RypiniePobierz
Zespół Szkół nr 3 w RypiniePobierz
Zespół Szkół nr 4 w NadrożyPobierz
POWIAT SĘPOLEŃSKI
Liceum Ogólnokształcące w WięcborkuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w WięcborkuPobierz
Szkoła Podstawowa w SośniePobierz
Szkoła Podstawowa w WałdowiePobierz
Szkoła Podstawowa w ZakrzewkuPobierz
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamieniu KrajeńskimPobierz
POWIAT ŚWIECKI
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w WarlubiuPobierz
Stowarzyszenie Szkół Katolickich w RychławiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w ŚwieciuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w NowemPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w ŚwieciuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w ŚwieciuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 5 w ŚwieciuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 7 w ŚwieciuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 8 w ŚwieciuPobierz
Szkoła Podstawowa w BrzezinachPobierz
Szkoła Podstawowa w GruczniePobierz
Szkoła Podstawowa w GrupiePobierz
Szkoła Podstawowa w JeżewiePobierz
Szkoła Podstawowa w KrąplewicachPobierz
Szkoła Podstawowa w LnianiePobierz
Szkoła Podstawowa w ŁowinkuPobierz
Szkoła Podstawowa w MichalachPobierz
Szkoła Podstawowa w OsiePobierz
POWIAT TORUŃSKI
Liceum Ogólnokształcące w ChełmżyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w ChełmżyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w ChełmżyPobierz
Szkoła Podstawowa nr 5 w ChełmżyPobierz
Szkoła Podstawowa w CierpicachPobierz
Szkoła Podstawowa w CzernikowiePobierz
Szkoła Podstawowa w GórskuPobierz
Szkoła Podstawowa w KończewicachPobierz
Szkoła Podstawowa w Lubiczu DolnymPobierz
Szkoła Podstawowa w Lubiczu GórnymPobierz
Szkoła Podstawowa w Młyńcu PierwszymPobierz
Zespół Szkół nr 2 w GrębociniePobierz
Zespół Szkół w Osieku nad WisłąPobierz
POWIAT TUCHOLSKI
Szkoła Podstawowa nr 1 w TucholiPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w TucholiPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w TucholiPobierz
Szkoła Podstawowa w CekcyniePobierz
Szkoła Podstawowa w KlonowiePobierz
Szkoła Podstawowa w LubiewiePobierz
Szkoła Podstawowa w ŚliwcachPobierz
Szkoła Podstawowa w ŚliwiczkachPobierz
Zespół Szkół w GostycyniePobierz
Zespół Szkół w ŻalniePobierz
POWIAT WĄBRZESKI
Gimnazjum nr 1 w WąbrzeźniePobierz
Liceum Ogólnokształcące w WąbrzeźniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w WąbrzeźniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w WąbrzeźniePobierz
Szkoła Podstawowa w JanuszkowiePobierz
Szkoła Podstawowa w MyśliwcuPobierz
Szkoła Podstawowa w PłużnicyPobierz
Szkoła Podstawowa w RyńskuPobierz
Szkoła Podstawowa w ZieleniPobierz
Zespół Szkół Zawodowych w WąbrzeźniePobierz
POWIAT ŻNIŃSKI
Centrum Kształcenia Ustawicznego w ŻniniePobierz
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w BorzyskorzystewiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w ŻniniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w BarciniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w ŻniniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 5 w ŻniniePobierz
Szkoła Podstawowa w GąsawiePobierz
Szkoła Podstawowa w JanuszkowiePobierz
Szkoła Podstawowa w MamliczuPobierz
Szkoła Podstawowa w MęcierzyniePobierz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w ŻniniePobierz
Zespół Szkół Specjalnych w ŻniniePobierz
Zespół Szkół w LubostroniuPobierz
Zespół Szkół w ŁabiszyniePobierz

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo