Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Te produkty zostały wycofane przez GIS ze sklepów w trybie NATYCHMIASTOWYM. AKTUALNA LISTA SIERPIEŃ 2020 [26.08.2020]

red.
W nawiązaniu do komunikatu z dnia 22 lipca 2020 r., Główny Inspektor Sanitarny informuje, że władze Holandii poinformowały poprzez System Wczesnego Ostrzegania o Niebezpiecznej Żywności i Paszach o wycofaniu kolejnej partii produktu „Rizi Olej z ryżu”, w butelkach 1000 ml, oznaczonych datą minimalnej trwałości – 13.09.2021.Zagrożenie:Przekroczenie najwyższego dopuszczalnego poziomu estrów glicydowych.Szczegóły dotyczące produktu:Produkt – Rizi Olej z ryżu, 1000 mlImporter – Heuschen & Schrouff Oriental Foods TradingKraj pochodzenia – TajlandiaData minimalnej trwałości – 13.09.2021Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli:Holenderski podmiot Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading poinformował swoich odbiorców o ryzyku związanym z produktem.Państwowa Inspekcja Sanitarna nadzoruje proces wycofywania i działania podejmowane przez odbiorców produktu w Polsce.Zalecenia dla konsumentów:Konsumenci, którzy kupili produkt o wskazanym w komunikacie numerze partii, nie powinni go spożywać.
W nawiązaniu do komunikatu z dnia 22 lipca 2020 r., Główny Inspektor Sanitarny informuje, że władze Holandii poinformowały poprzez System Wczesnego Ostrzegania o Niebezpiecznej Żywności i Paszach o wycofaniu kolejnej partii produktu „Rizi Olej z ryżu”, w butelkach 1000 ml, oznaczonych datą minimalnej trwałości – 13.09.2021.Zagrożenie:Przekroczenie najwyższego dopuszczalnego poziomu estrów glicydowych.Szczegóły dotyczące produktu:Produkt – Rizi Olej z ryżu, 1000 mlImporter – Heuschen & Schrouff Oriental Foods TradingKraj pochodzenia – TajlandiaData minimalnej trwałości – 13.09.2021Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli:Holenderski podmiot Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading poinformował swoich odbiorców o ryzyku związanym z produktem.Państwowa Inspekcja Sanitarna nadzoruje proces wycofywania i działania podejmowane przez odbiorców produktu w Polsce.Zalecenia dla konsumentów:Konsumenci, którzy kupili produkt o wskazanym w komunikacie numerze partii, nie powinni go spożywać. GIS - OSTRZEŻENIE - WYCOFANE PRODUKTY
Uważajcie na te produkty. Jeśli macie je w domu, koniecznie oddajcie do sklepu. Główny Inspektorat Sanitarny w wyniku kontroli wycofał w ostatnich miesiącach szereg produktów, które trafiły na sklepowe półki. To nie tylko żywność, ale również suplementy, czy produkty codziennego użytku.

GIS informuje również o produktach, w których, w wyniku kontroli dostrzeżono jakieś problemy. Sprawdź, czy nie masz ich w swoim domu i zapoznaj się z ostrzeżeniami GIS i datą ważności produktów. Te artykuły nie spełniały norm i mogą być szkodliwe dla zdrowia. ZOBACZ, O JAKIE PRODUKTY CHODZI.

Zadaniem GIS jest minimalizowanie skutków zdarzeń niekorzystnie wpływających na życie Polaków. Niejednokrotnie zdarza się tak, że podmioty odpowiedzialne za dystrybucję produktów, które wzbudziły wątpliwości GIS można oddać. Z reguły nawet nie jest do tego potrzebny paragon.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Debata prezydencka o Gdyni. Aleksandra Kosiorek versus Tadeusz Szemiot

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska