4/7 Zamknij

3.Apator poszukujeGrupa Apator to dynamiczna grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jest

Grzegorz Olkowski

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne


3.Apator poszukuje


Grupa Apator to dynamiczna grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych – z roku na rok odnotowującym rosnące przychody ze sprzedaży. W naszej okolicy Apator poszukuje obecnie pracowników do zakładów w Toruniu i Ostaszewie (gmina Łysomice).

Zacznijmy od Ostaszewa. Tutaj firma rekrutuje na stanowiska: ustawiacz-operator, technik ds. prototypów i magazynier wydziałowy. Oczekiwania wobec operatora to: wykształcenie zasadnicze zawodowe – mechanika, kurs obsługi wózków widłowych i dźwignic, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi – suwmiarka, kątomierz; obsługa pras mimośrodowych automatycznych, walcarek, podajników i rozwijaków, znajomość zasady działania pras mimośrodowych oraz sposobu mocowania oprzyrządowania na prasy. Oczekiwane doświadczenie w podobnej pracy to minimum 2 lata. Pracownikom gwarantowana jest umowa o pracę, obok pensji - pakiet benefitów oraz "owocowe wtorki".

Technik ds. prototypów z kolei powinien mieć wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektronicznym/elektrycznym. Oczekiwana jest znajomość miernictwa elektronicznego/elektrycznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym schematów urządzeń elektronicznych/elektrycznych. Turaj też gwarantowana jest umowa o pracę, obok pensji - pakiet benefitów oraz "owocowe wtorki".

Od kandydata na magazyniera wydziałowego z kolei w Ostaszewie oczekuje się: wykształcenie średniego lub zawodowego, doświadczenia w pracy na stanowisku podobnym (min. 1 rok), obsługi komputera, umiejętności pracy w zespole i uprawnień na wózki widłowe. Warunki zatrudnienia są podobne jak na wyżej opisanych stanowiskach.

Rekrutacja w Toruniu dotyczy stanowisk: młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży i obsługi magazynu towarowego oraz programisty systemów wbudowanych. Oczywiście, na stanowiskach specjalistycznych wynagrodzenie jest zdecydowanie inne niż przy produkcji. Do tego Apator gwarantuje, że daje możliwość rozwoju zawodowego i swobodę w działaniu. Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy