Trzy sety Giacomini Budowlanych w Dąbrowie Górniczej

PB
Trudno się dziwić konsternacji na twarzach zawodniczek z Torunia
Trudno się dziwić konsternacji na twarzach zawodniczek z Torunia Sławomir Kowalski
Od wyniku 0:10 zaczęły mecz siatkarki Giacomini Budowlanych w Dąbrowie Górniczej. Potem, niestety, nie było wiele lepiej. Znów przegrały 0:3.

Po trzech porażkach 0:3 z rzędu torunianki nie były faworytkami meczu z MKS-em, ale po cichu można było liczyć na polepszenie stylu gry.

Pierwszy set, niestety, był w wykonaniu Budowlanych fatalny. Dąbrowianki wygrały go do 9, prowadząc na początku 10:0!

Dużo lepiej torunianki wypadły w drugiej partii. Prowadzenie zmieniało się wiele razy (Budowlani wygrywali 2:1, 6:5, 9:7, 13:11, 20:19, 21:20), ale - niestety, od stanu 22:22 punkty zdobywały już tylko gospodynie. Niestety, trzeci set rozpoczęliśmy od stanu 0:4, a potem dąbrowiankom poszło już z górki.

MKS Dąbrowa Górnicza - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:9, 25:22,25:14). Budowlani: Gierak 1, Pavan 6, Ryznar 1, Polak 8 , Wójcik 3, Lewandowska 4, Martinez (l) Janik 4, Wojcieska 1, Paulava, Bimkiewicz, Jasińska. Punkty: atak - 19, blok - 4, zagrywka - 5, po błędach rywalek - 17.