Widzew Łódź - Elana Toruń na remis. Mecz przyjaźni znów z podziałem punktów

DL
Oba mecze Elany z Widzewem zakończyły się remisami
Oba mecze Elany z Widzewem zakończyły się remisami Grzegorz Olkowski
Elana Toruń po raz drugi w tym sezonie zremisowała z Widzewem, tym razem na wyjeździe. W sobotni wieczór w Łódzi padł wynik 1:1. Bramkę dla Elany zdobył Krzysztof Wołkowicz.

Torunianie objęli prowadzenie w 30 minucie. Niestety, korzystnego wyniku nie udało się zbyt długo utrzymać, gdyż już sześć minut później Widzew wyrównał za sprawą Daniela Tanżyny. W dalszej części spotkania obie drużyny miały swoje dobre okazje, ale kibice nie obejrzeli już żadnego gola.

W czterech wiosennych spotkaniach Elana jak na razie wygrała tylko raz. W dorobku zespołu są także dwa remisy i jedna porażka.

31 marca toruński klub podejmie Błękitnych Stargard.

Widzew Łódź - Elana Toruń 1:1 (1:1)
0:1 Wołkowicz (30), 1:1 Tanżyna (36)

Elana: Nowak - Górka, Onsorge, Kołodziejski, Andrzejewski - Kościelniak (60 Lenkiewicz), Errasti Zabaleta (66 Lenartowski), Stefanowicz, Stryjewski (86 Felsch), Wołkowicz (83 Kryszak) - Kozłowski.