Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto OZIMEK, ulice: Lipowa, ks. Jana Dzierżona, Opolska, Plac Europejski, Powstańców Śląskich, Romana Dmowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Adriana Wiesława Kaźmieruk
87
(16,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Norbert Józef Kadela
97
(18,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK
-
18
Katarzyna Joanna Brylczak
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
16
Ryszard Karol Koźlik
150
(27,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mateusz Mirosław Sałek
97
(18,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Arkadiusz Krzysztof Banik
107
(19,89%)
Okręg 2
Miasto OZIMEK, ulice: Adama Mickiewicza, Częstochowska, księdza Kałuży
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Piotr Paweł Bąk
134
(25,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Krystyna Józefa Parczyńska
47
(9,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK
-
18
Beata Cierpek
41
(7,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA
-
21
Adam Marcin Wróbel
53
(10,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aleksander Piotr Pawłowski
82
(15,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Paulina Marta Musiał
160
(30,95%)
Okręg 3
Miasto OZIMEK, ulice: 1 Maja, 8 Marca, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Mikołaja Kopernika, Plac Wolności, Sportowa, Szpitalna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Julia Agnieszka Klitza
26
(4,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Ryszard Jan Gajda
70
(13,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK
-
18
Szymon Stonoga
35
(6,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA
-
21
Andrzej Walerian Berbelicki
125
(23,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Przemysław Piekarz
40
(7,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Aldona Zdzisława Koczur
231
(43,83%)
Okręg 4
Miasto OZIMEK, ulice: Cmentarna, gen. Władysława Sikorskiego (z wyjątkiem numerów 8, 33, 35, 37)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Marceli Piotr Biskup
246
(47,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Grzegorz Filipek
35
(6,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK
-
18
Łukasz Leszek Szewczyk
25
(4,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA
-
21
Krzysztof Matuszak
49
(9,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Cieśla
51
(9,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Wojciech Władysław Łysiak
107
(20,86%)
Okręg 5
Miasto OZIMEK, ulice: Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Jan Leon Strzałkowski
69
(13,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Maria Jolanta Bejm
46
(8,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK
-
18
Aleksandra Krystyna Mielnik
37
(7,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA
-
21
Zygmunt Jan Olbryt
147
(28,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kewin Jerzy Adamczyk
76
(14,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Dariusz Jacek Bigas
139
(27,04%)
Okręg 6
Miasto OZIMEK, ulice: Bukowa, Dębowa, gen. Władysława Sikorskiego-numery 8, 33, 35, 37, Jesionowa, Leśna, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Wyzwolenia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Janusz Jerzy Pędzik
90
(18,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Tomasz Robert Bartczak
63
(13,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK
-
18
Aleksandra Anna Bartnicka - Szewczyk
65
(13,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA
-
21
Marek Zdzisław Musiał
111
(23,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Urszula Musiał
150
(31,32%)
Okręg 7
Sołectwo Nowa Schodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Elżbieta Józefa Knapik
19
(6,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Tomasz Stanisław Biskup
41
(14,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK
-
18
Anetta Angelika Waligórska
10
(3,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Chałupka
13
(4,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Leszek Aleksander Jaremko
194
(70,04%)
Okręg 8
Sołectwo KRASIEJÓW, ulice: Brzeziny, Dębowa, Dolna, Kolejowa, Ks. Maksymiliana Senfta, Młyńska, Myślinka, Niwki, Piaskowa, Pustki, Rzeczna, Sosnowa, Św. Floriana, Wrzosowa, Zamoście
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Henryk Grzegorz Libera
72
(24,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Marcin Mikołaj Golomb
62
(20,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
16
Jan Polaczek
98
(32,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Czesław Adamczyk
24
(8,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Zygmunt Andrzej Wystrach
42
(14,09%)
Okręg 9
Sołectwo KRASIEJÓW, ulice: 1 Maja, Boczna, Brzozowa, Cegielniana, Krótka, Nowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Psie Pole, Robotnicza, Słoneczna, Spacerowa, Sporacka, Szkolna, Torowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Andrzej Jan Staś
100
(27,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Sonia Anna Pytel
54
(14,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
16
Jolanta Magdalena Podkowa
83
(22,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Tadeusz Markulak
125
(34,53%)
Okręg 10
Sołectwo Krzyżowa Dolina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Andrzej Jan Korzeniec
66
(28,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Katarzyna Oszańca
9
(3,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
16
Bernard Rudolf Sklorz
155
(67,39%)
Okręg 11
Sołectwo Schodnia Sołectwo Pustków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Agnieszka Marta Machnik
51
(9,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Ewelina Joanna Pielorz
49
(9,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
16
Marek Jerzy Elis
282
(53,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA
-
21
Ginter Roman Wieszołek
142
(27,10%)
Okręg 12
Sołectwo Szczedrzyk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Wojciech Piotr Szewczyk
10
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK
-
18
Grzegorz Marek Wiench
58
(10,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
16
Kazimierz Paweł Udolf
101
(18,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA
-
21
Mirosław Krzysztof Wieszołek
298
(54,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Jolanta Maria Szyporta
80
(14,63%)
Okręg 13
Sołectwo Antoniów Sołectwo Jedlice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Aldona Hanna Góźdź
104
(23,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Andrzej Stefan Rybak
18
(4,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
16
Rafał Paweł Kurda
83
(18,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA
-
21
Marcin Zenon Kowalewski
141
(31,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Andrzej Bogusław Grys
102
(22,77%)
Okręg 14
Sołectwo Dylaki Sołectwo Biestrzynnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Adam Grzegorz Bochenek
83
(18,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Joanna Katarzyna Kuczera
39
(8,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
16
Norbert Bonifacy Kupka
137
(29,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Barbara Bronisława Starzycka
200
(43,57%)
Okręg 15
Sołectwo Grodziec Sołectwo Chobie Sołectwo Mnichus
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA
-
17
Krzysztof Kleszcz
350
(46,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK
-
20
Krzysztof Rafał Adamiec
138
(18,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK
-
18
Zbigniew Tomasz Waligórski
16
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA
-
21
Bronisław Ryszard Łupak
37
(4,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Stanisław Górski
135
(17,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS
-
19
Katarzyna Wrzeciono - Marcinków
78
(10,34%)