Wybory samorządowe 2018

Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - podkarpackie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Rzeszów, powiaty: leżajski, łańcucki, rzeszowski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Filipek
    884 (0,42%)
  2. 9 Marek Andrzej Kuźmicz
    214 (0,10%)
  3. 8 Marta Józefa Wytrwał
    241 (0,11%)
  4. 2 Jerzy Rybka
    1 537 (0,73%)
  5. 4 Ryszard Jan Mędrala
    320 (0,15%)
  6. 6 Henryk Pietrzak
    381 (0,18%)
  7. 1 Marta Agata Niewczas
    10 664 (5,09%)
  8. 3 Dorota Anna Dominik
    733 (0,35%)
  9. 5 Włodzimierz Stanisław Skrzydlak
    290 (0,14%)
  10. 7 Krystyna Gajdek
    361 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Ewelina Krupa
    363 (0,17%)
  2. 2 Marzena Kardasińska
    249 (0,12%)
  3. 1 Damian Bańka
    1 129 (0,54%)
  4. 3 Marcin Tomasz Pilawa
    246 (0,12%)
  5. 4 Łukasz Franciszek Drążek
    309 (0,15%)
  6. 5 Karolina Kinga Zalewska
    208 (0,10%)
  7. 6 Tomasz Wiesław Drewniak
    596 (0,28%)
  8. 9 Kinga Elżbieta Czenczek
    202 (0,10%)
  9. 10 Alicja Lucyna Stelmach
    239 (0,11%)
  10. 8 Sylwester Marcin Szyszka
    154 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Arkadiusz Turoń
    247 (0,12%)
  2. 3 Barbara Katarzyna Ożóg
    672 (0,32%)
  3. 2 Paweł Krzysztof Preneta
    340 (0,16%)
  4. 6 Krzysztof Jasiński
    221 (0,11%)
  5. 5 Sandra Magdalena Tymczak
    90 (0,04%)
  6. 7 Anna Katarzyna Gąsior-Niemiec
    132 (0,06%)
  7. 8 Dominik Bąk
    380 (0,18%)
  8. 1 Agnieszka Itner
    871 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Wojciech Bartman
    4 217 (2,01%)
  2. 4 Jan Burek
    2 215 (1,06%)
  3. 6 Janina Józefa Kuźniar
    1 090 (0,52%)
  4. 3 Józef Gdański
    3 317 (1,58%)
  5. 5 Kazimiera Majewicz
    630 (0,30%)
  6. 2 Edward Józef Słupek
    2 211 (1,05%)
  7. 8 Klaudia Ewa Pocheć
    286 (0,14%)
  8. 7 Witold Józef Nierojewski
    214 (0,10%)
  9. 9 Marzena Anna Kotlińska
    318 (0,15%)
  10. 10 Grzegorz Patruś
    578 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Muskus
    238 (0,11%)
  2. 3 Kazimierz Ulicki
    143 (0,07%)
  3. 4 Tadeusz Wojciech Skowron
    83 (0,04%)
  4. 1 Beata Jagieła
    312 (0,15%)
  5. 7 Jolanta Stanisława Adamiec
    85 (0,04%)
  6. 6 Łukasz Józef Żugaj
    92 (0,04%)
  7. 8 Izabela Katarzyna Pachla
    45 (0,02%)
  8. 9 Krzysztof Janusz Szczurko
    46 (0,02%)
  9. 10 Mirosław Stanisław Matwij
    133 (0,06%)
  10. 5 Agata Paulina Wiącek
    152 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Jacek Guz
    2 199 (1,05%)
  2. 3 Teresa Anna Tęcza
    1 588 (0,76%)
  3. 4 Mateusz Kamil Bernat
    1 479 (0,71%)
  4. 6 Danuta Krystyna Romańska
    552 (0,26%)
  5. 1 Alicja Maria Bobola
    5 240 (2,50%)
  6. 7 Grzegorz Józef Marut
    855 (0,41%)
  7. 5 Przemysław Pączka
    976 (0,47%)
  8. 9 Andrzej Błądek
    1 075 (0,51%)
  9. 8 Maria Paulina Gancarz
    728 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sylwia Judyta Rękas
    1 244 (0,59%)
  2. 4 Katarzyna Bogumiła Kaszuba
    1 136 (0,54%)
  3. 3 Irena Stanisława Rząsa
    1 394 (0,67%)
  4. 6 Damian Maciej Małek
    1 133 (0,54%)
  5. 1 Ireneusz Dzieszko
    2 136 (1,02%)
  6. 5 Bartłomiej Ryszard Widelak
    316 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Jerzy Sylwanowicz
    430 (0,21%)
  2. 2 Izabela Karolina Pomykała
    978 (0,47%)
  3. 1 Tomasz Wojciech Buczek
    1 578 (0,75%)
  4. 4 Damian Łukasz Dąbek
    454 (0,22%)
  5. 6 Tomasz Wołoszyn
    200 (0,10%)
  6. 5 Elżbieta Chorzępa
    301 (0,14%)
  7. 7 Magdalena Aneta Browińska
    131 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Bożena Fajger
    7 780 (3,71%)
  2. 4 Jacek Adam Kotula
    13 583 (6,48%)
  3. 5 Bogusława Wybraniec
    3 799 (1,81%)
  4. 6 Nina Beata Kitlińska
    2 725 (1,30%)
  5. 8 Karol Wojciech Ożóg
    20 714 (9,88%)
  6. 9 Halina Cygan
    3 357 (1,60%)
  7. 10 Roman Stanisław Jakim
    4 644 (2,22%)
  8. 1 Jerzy Cypryś
    29 611 (14,13%)
  9. 3 Stanisław Kruczek
    12 753 (6,08%)
  10. 7 Mieczysław Tołpa
    9 360 (4,47%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Nowak
    1 050 (0,50%)
  2. 2 Danuta Waleria Stępień
    6 803 (3,25%)
  3. 4 Marek Stefan Ordyczyński
    4 100 (1,96%)
  4. 9 Zbigniew Grabowski
    606 (0,29%)
  5. 1 Krzysztof Adam Feret
    9 328 (4,45%)
  6. 5 Marta Stanisława Szczyrba
    715 (0,34%)
  7. 6 Ewa Magdalena Hołub
    2 313 (1,10%)
  8. 3 Jan Walenty Tomaka
    5 762 (2,75%)
  9. 8 Anna Jolanta Rogowska
    1 344 (0,64%)
  10. 10 Mirosław Artur Dziki
    2 546 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jolanta Teresa Omietońska
    557 (0,27%)
  2. 3 Marzena Małgorzata Wilk
    542 (0,26%)
  3. 4 Bartłomiej Tomasz Groch
    154 (0,07%)
  4. 2 Tomasz Dominik Lignar
    139 (0,07%)
  5. 5 Zofia Bazylewicz
    222 (0,11%)
  6. 6 Bartosz Zbigniew Smalec
    289 (0,14%)

Okręg 2

powiaty: dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Arkadiusz Jerzy Świętoniowski
    221 (0,14%)
  2. 5 Danuta Jolanta Baran
    466 (0,29%)
  3. 8 Michał Konrad Tomczyk
    1 482 (0,91%)
  4. 6 Magdalena Maria Siuta
    438 (0,27%)
  5. 1 Edward Brzostowski
    8 101 (4,97%)
  6. 3 Bogdan Adam Mikowski
    325 (0,20%)
  7. 2 Andrzej Kurek
    913 (0,56%)
  8. 4 Barbara Beata Garbacz-Sarlińska
    285 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Agnieszka Kwasek
    160 (0,10%)
  2. 1 Małgorzata Kazimiera Salwa
    1 253 (0,77%)
  3. 2 Karol Mikołaj Strzelczyk
    524 (0,32%)
  4. 8 Sylwia Magdalena Bury
    378 (0,23%)
  5. 7 Jarosław Paweł Maciołek
    285 (0,17%)
  6. 5 Mariusz Kazimierz Matłosz
    280 (0,17%)
  7. 3 Krzysztof Stanisław Niekowal
    546 (0,33%)
  8. 4 Dariusz Jan Kumorek
    309 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Zofia Jurasińska
    139 (0,09%)
  2. 1 Martin Marian Irzyk
    604 (0,37%)
  3. 3 Marek Józef Zagórski
    224 (0,14%)
  4. 2 Monika Rżany
    528 (0,32%)
  5. 5 Jakub Gawron
    288 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariusz Andrzej Barnaś
    1 501 (0,92%)
  2. 5 Magdalena Helena Kozioł
    782 (0,48%)
  3. 7 Małgorzata Stolarska
    431 (0,26%)
  4. 8 Dariusz Adam Śliwiński
    1 260 (0,77%)
  5. 6 Danuta Żelazko
    956 (0,59%)
  6. 1 Wiesław Andrzej Lada
    7 448 (4,57%)
  7. 3 Teresa Bogusława Kiepiel
    1 620 (0,99%)
  8. 2 Jan Władysław Tarapata
    7 575 (4,64%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariusz Józef Babiarz
    215 (0,13%)
  2. 5 Małgorzata Mastej
    227 (0,14%)
  3. 1 Jan Armata
    562 (0,34%)
  4. 8 Tadeusz Ferdynand Gomółka
    244 (0,15%)
  5. 2 Maria Szukała
    302 (0,19%)
  6. 4 Wioletta Katarzyna Sarna
    673 (0,41%)
  7. 6 Wioleta Anna Wiśniewska-Fudala
    163 (0,10%)
  8. 7 Emil Włodyka
    139 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bartłomiej Adam Jurasz
    1 050 (0,64%)
  2. 1 Paweł Andrzej Goclon
    2 455 (1,51%)
  3. 2 Aleksander Józef Kapinos
    2 566 (1,57%)
  4. 4 Jolanta Anna Luka
    1 048 (0,64%)
  5. 6 Agata Anna Pietrucha
    975 (0,60%)
  6. 7 Mariusz Zamorski
    981 (0,60%)
  7. 5 Anna Katarzyna Parys
    928 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Arkadiusz Krzysztof Kozioł
    1 171 (0,72%)
  2. 2 Lidia Straub
    368 (0,23%)
  3. 3 Renata Wolska
    1 103 (0,68%)
  4. 4 Łukasz Marek Szebla
    642 (0,39%)
  5. 1 Jolanta Dul
    2 517 (1,54%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Słąba
    886 (0,54%)
  2. 4 Michał Franciszek Kubik
    368 (0,23%)
  3. 2 Tadeusz Mikołaj Zięba
    688 (0,42%)
  4. 3 Katarzyna Kinga Ochał
    623 (0,38%)
  5. 7 Klaudia Katarzyna Malinowska
    259 (0,16%)
  6. 8 Monika Paulina Środoń
    247 (0,15%)
  7. 6 Piotr Robert Fila-Morytko
    261 (0,16%)
  8. 5 Paulina Ewa Usarz-Nicoś
    108 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Marczenia
    2 526 (1,55%)
  2. 3 Stefan Bieszczad
    14 054 (8,62%)
  3. 2 Czesław Łączak
    9 908 (6,08%)
  4. 1 Władysław Zenon Ortyl
    38 428 (23,56%)
  5. 6 Maria Napieracz
    6 262 (3,84%)
  6. 4 Jacek Magdoń
    10 489 (6,43%)
  7. 7 Barbara Danuta Marczak
    3 264 (2,00%)
  8. 8 Bogumiła Mirosława Stec-Świderska
    4 659 (2,86%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Mitręga
    5 574 (3,42%)
  2. 2 Aneta Anna Krajewska
    1 276 (0,78%)
  3. 3 Ewa Janina Strojna
    554 (0,34%)
  4. 5 Emilia Rawinis
    526 (0,32%)
  5. 6 Marcin Jurzysta
    1 649 (1,01%)
  6. 7 Jacek Robert Pietruszka
    713 (0,44%)
  7. 8 Jacek Michał Gamrot
    707 (0,43%)
  8. 4 Adam Nikodem Żyłka
    1 414 (0,87%)

Okręg 3

miasto Tarnobrzeg, powiaty: kolbuszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Julian Ozimek
    4 770 (3,69%)
  2. 4 Zbigniew Andrzej Woźniak
    360 (0,28%)
  3. 3 Jan Marian Krawczyk
    244 (0,19%)
  4. 2 Bronisław Tadeusz Tofil
    1 385 (1,07%)
  5. 7 Ala Zych
    610 (0,47%)
  6. 6 Anna Ostrowska
    382 (0,30%)
  7. 5 Marzena Zofia Zając
    500 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Magdalena Klara Rawska-Wnęk
    349 (0,27%)
  2. 2 Bartłomiej Kania
    389 (0,30%)
  3. 1 Krzysztof Jerzy Stelmach
    1 387 (1,07%)
  4. 3 Maria Stefania Kawa
    474 (0,37%)
  5. 5 Magdalena Barbara Gorczyca
    227 (0,18%)
  6. 6 Dawid Kubiak
    260 (0,20%)
  7. 7 Artur Kosiorowski
    306 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Michał Grzyb
    420 (0,33%)
  2. 2 Karolina Dereń
    316 (0,24%)
  3. 3 Krzysztof Stanisław Kotulski
    268 (0,21%)
  4. 4 Dominika Mróz-Toton
    124 (0,10%)
  5. 5 Mateusz Itner
    113 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Czesław Urbaniak
    573 (0,44%)
  2. 1 Lidia Błądek
    5 327 (4,12%)
  3. 4 Grażyna Helena Szepelak
    192 (0,15%)
  4. 3 Lucyna Matyka
    2 600 (2,01%)
  5. 5 Mirosław Furdyna
    294 (0,23%)
  6. 7 Władysław Stefan Trybała
    304 (0,24%)
  7. 2 Stanisław Kościelny
    2 149 (1,66%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Teresa Główka-Luty
    346 (0,27%)
  2. 6 Lidia Grażyna Kolano
    429 (0,33%)
  3. 5 Sylwia Julia Stachurska
    117 (0,09%)
  4. 4 Małgorzata Maria Gorczyca
    237 (0,18%)
  5. 3 Kazimierz Józef Potyrała
    64 (0,05%)
  6. 7 Piotr Paweł Domagała
    442 (0,34%)
  7. 2 Mieczysław Żarnowski
    114 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Arkadiusz Ryszard Soja
    514 (0,40%)
  2. 5 Andrzej Gołębiowski
    928 (0,72%)
  3. 1 Daniel Stefan Hausner
    3 787 (2,93%)
  4. 4 Wiktoria Gabriela Rębisz
    857 (0,66%)
  5. 2 Agata Gębala
    1 203 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Halina Małgorzata Sasiela-Błażejczak
    1 943 (1,50%)
  2. 3 Katarzyna Anna Torba
    731 (0,57%)
  3. 2 Stanisława Teresa Piekarczyk
    537 (0,42%)
  4. 5 Mikołaj Adam Pieprzyk
    448 (0,35%)
  5. 4 Andrzej Trawiński
    670 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Zych
    563 (0,44%)
  2. 1 Tomasz Sylwester Zięba
    1 135 (0,88%)
  3. 3 Anna Krystyna Surowaniec
    539 (0,42%)
  4. 4 Dariusz Jaworski
    458 (0,35%)
  5. 5 Grzegorz Marcin Glica
    208 (0,16%)
  6. 7 Krzysztof Paweł Weiss
    188 (0,15%)
  7. 6 Dorota Anna Ryfińska
    152 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamila Barbara Piech
    10 697 (8,28%)
  2. 7 Bogusław Władysław Tofilski
    5 665 (4,39%)
  3. 2 Antoni Błądek
    9 054 (7,01%)
  4. 6 Danuta Lucyna Kacprzyk
    2 964 (2,29%)
  5. 4 Jan Dziubiński
    9 538 (7,38%)
  6. 1 Ewa Maria Draus
    14 048 (10,88%)
  7. 3 Bogdan Piotr Romaniuk
    15 451 (11,96%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Kapała
    3 767 (2,92%)
  2. 3 Halina Nowak
    1 246 (0,96%)
  3. 4 Zofia Trochimowicz-Warga
    791 (0,61%)
  4. 6 Jakub Jan Szczęsny
    508 (0,39%)
  5. 1 Andrzej Kazimierz Szlęzak
    12 427 (9,62%)
  6. 5 Dominika Rzeźnikiewicz
    374 (0,29%)
  7. 7 Tadeusz Niedziałek
    1 709 (1,32%)

Okręg 4

miasto Przemyśl, powiaty: jarosławski, lubaczowski, przemyski, przeworski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Ryszard Błotnicki
    3 072 (1,93%)
  2. 2 Anna Iwona Szczygieł
    1 010 (0,63%)
  3. 3 Jacek Wojciech Mykita
    420 (0,26%)
  4. 7 Kinga Katarzyna Sawa
    488 (0,31%)
  5. 5 Katarzyna Monika Wojtyna
    323 (0,20%)
  6. 6 Jolanta Kazimiera Czujko
    201 (0,13%)
  7. 8 Wiesław Bogdan Łuksik
    268 (0,17%)
  8. 4 Adam Józef Wójtowicz
    649 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jerzy Edward Kunach
    125 (0,08%)
  2. 1 Tomasz Rafał Filip
    678 (0,43%)
  3. 5 Klara Zenona Stelmach
    132 (0,08%)
  4. 6 Damian Rafał Rebuś
    144 (0,09%)
  5. 3 Ryszard Jan Wojtuch
    200 (0,13%)
  6. 7 Marta Ewa Bujak
    177 (0,11%)
  7. 2 Karolina Maria Rączkowska
    194 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Lewicka
    452 (0,28%)
  2. 1 Liliana Sabina Kalinowska
    864 (0,54%)
  3. 5 Katarzyna Rączy
    99 (0,06%)
  4. 2 Dariusz Bogdan Turkiewicz
    109 (0,07%)
  5. 4 Grzegorz Skórka-Król
    143 (0,09%)
  6. 6 Marek Zygmunt Imiełowski
    102 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Nepelski
    10 388 (6,52%)
  2. 5 Bogumiła Stanisława Hołowacz
    1 122 (0,70%)
  3. 3 Małgorzata Krystyna Dachnowicz
    2 785 (1,75%)
  4. 2 Kacper Karol Twarowski
    1 057 (0,66%)
  5. 6 Edmund Stanisław Matrejek
    746 (0,47%)
  6. 7 Tomasz Tadeusz Bawoł
    1 014 (0,64%)
  7. 4 Teresa Pieniążek
    2 949 (1,85%)
  8. 8 Janusz Marek Hołyszko
    3 240 (2,03%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Elżbieta Potaczek
    128 (0,08%)
  2. 5 Piotr Władysław Ficek
    187 (0,12%)
  3. 7 Stanisław Staniszewski
    123 (0,08%)
  4. 1 Mateusz Marian Jagieła
    467 (0,29%)
  5. 2 Jarosław Śliwiński
    224 (0,14%)
  6. 4 Andrzej Jan Majcher
    291 (0,18%)
  7. 8 Marzena Małgorzata Staniec
    237 (0,15%)
  8. 6 Katarzyna Maria Szarek
    484 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Nadzieja Paulina Bobel
    629 (0,39%)
  2. 1 Jarosław Andrzej Brenkacz
    6 059 (3,80%)
  3. 4 Mateusz Jerzy Puchalski
    1 190 (0,75%)
  4. 3 Grzegorz Mariusz Chrapek
    1 293 (0,81%)
  5. 8 Marta Magdalena Gołębiowska
    1 442 (0,90%)
  6. 2 Łukasz Kazimierz Świrk
    1 105 (0,69%)
  7. 5 Dariusz Czesław Duda
    1 274 (0,80%)
  8. 7 Bernadetta Małgorzata Dziura
    742 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Andrzej Piotr Dec
    1 043 (0,65%)
  2. 2 Małgorzata Barbara Kulas
    753 (0,47%)
  3. 1 Renata Czesława Telega
    2 940 (1,84%)
  4. 3 Wojciech Stanisław Miesiąc
    387 (0,24%)
  5. 4 Marzena Maria Piekarska
    756 (0,47%)
  6. 7 Łukasz Jan Mężyk
    189 (0,12%)
  7. 5 Monika Fiedosewicz
    315 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Majka
    1 149 (0,72%)
  2. 3 Tomasz Mariusz Ważny
    327 (0,21%)
  3. 2 Marek Bogusław Kulpa
    555 (0,35%)
  4. 6 Katarzyna Jadwiga Zielińska
    205 (0,13%)
  5. 4 Anna Maria Perżyło
    249 (0,16%)
  6. 8 Łukasz Jezierski
    125 (0,08%)
  7. 5 Michał Kornel Matrejek
    253 (0,16%)
  8. 7 Wiktoria Marcelina Szumigraj
    152 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Pilch
    18 878 (11,84%)
  2. 2 Andrzej Bogusław Ćwierz
    10 592 (6,64%)
  3. 4 Teresa Pamuła
    10 607 (6,65%)
  4. 3 Anna Maria Huk
    11 894 (7,46%)
  5. 5 Tomasz Grzegorz Legeny
    2 523 (1,58%)
  6. 6 Sabina Ewa Południak
    8 408 (5,27%)
  7. 8 Mariusz Andrzej Król
    11 165 (7,00%)
  8. 7 Maciej Jan Lewicki
    6 954 (4,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Jacek Mazurkiewicz
    1 122 (0,70%)
  2. 4 Grażyna Dorota Kostka
    1 146 (0,72%)
  3. 1 Piotr Tomański
    10 570 (6,63%)
  4. 6 Olimpia Katarzyna Szpunar
    741 (0,46%)
  5. 2 Waldemar Zadworny
    1 743 (1,09%)
  6. 8 Krzysztof Józef Kłak
    2 368 (1,49%)
  7. 5 Maria Zygarlicka
    447 (0,28%)
  8. 3 Mariusz Chyżyński
    321 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Piotr Ciźla
    109 (0,07%)
  2. 4 Karolina Daniela Cygan
    308 (0,19%)
  3. 5 Ryszard Adam Sęk
    270 (0,17%)
  4. 1 Piotr Łukasz Bartoszek
    566 (0,36%)
  5. 2 Barbara Ewa Wojtaszek
    249 (0,16%)

Okręg 5

miasto Krosno, powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Emilia Maria Krynicka
    258 (0,14%)
  2. 1 Zbigniew Jerzy Braja
    2 296 (1,22%)
  3. 2 Grażyna Pilch
    1 362 (0,73%)
  4. 4 Tomasz Roman Lackosz
    331 (0,18%)
  5. 5 Natalia Magdalena Rąpała
    367 (0,20%)
  6. 3 Marek Jan Pańko
    1 012 (0,54%)
  7. 9 Jerzy Ziomek
    510 (0,27%)
  8. 8 Joanna Elżbieta Durał
    174 (0,09%)
  9. 10 Piotr Marcin Wojnarowski
    587 (0,31%)
  10. 6 Wacław Marian Posadzki
    234 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Karina Krzywiecka
    116 (0,06%)
  2. 4 Zofia Bogusz
    251 (0,13%)
  3. 2 Hubert Jaromir Wolski
    378 (0,20%)
  4. 1 Robert Stanisław Stadnicki
    823 (0,44%)
  5. 9 Joanna Izabela Samolewicz
    60 (0,03%)
  6. 6 Damian Henryk Gomuła
    98 (0,05%)
  7. 10 Paweł Uliasz
    314 (0,17%)
  8. 8 Michał Marcin Fortuna
    120 (0,06%)
  9. 3 Józef Tadeusz Świstak
    243 (0,13%)
  10. 5 Magdalena Helena Draguła
    184 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Świec
    210 (0,11%)
  2. 4 Hubert Piotr Pacioch
    90 (0,05%)
  3. 3 Anna Bogaczewicz
    257 (0,14%)
  4. 1 Kamila Mackiewicz-Rossmanith
    581 (0,31%)
  5. 5 Marzena Mieczysława Ciwoniuk
    104 (0,06%)
  6. 6 Adam Zbigniew Rossmanith
    178 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grażyna Borek
    1 629 (0,87%)
  2. 4 Bogdan Robert Kuliga
    1 089 (0,58%)
  3. 1 Dariusz Wojciech Sobieraj
    19 505 (10,40%)
  4. 7 Marta Janina Skubisz
    777 (0,41%)
  5. 8 Władysław Wrona
    612 (0,33%)
  6. 5 Bożena Danuta Baran
    986 (0,53%)
  7. 6 Krzysztof Jan Sawiński
    1 322 (0,71%)
  8. 2 Maria Halina Pospolitak
    1 962 (1,05%)
  9. 3 Piotr Komornicki
    988 (0,53%)
  10. 9 Zygmunt Mieczysław Rak
    543 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Marek Rączka
    578 (0,31%)
  2. 2 Danuta Szlachta
    158 (0,08%)
  3. 6 Hanna Farenholc-Olesiuk
    129 (0,07%)
  4. 3 Piotr Józef Żebracki
    413 (0,22%)
  5. 7 Ewa Janina Głazowska
    90 (0,05%)
  6. 5 Karol Gorczyca
    192 (0,10%)
  7. 8 Wioleta Teresa Kiełbasa
    342 (0,18%)
  8. 4 Agnieszka Barbara Kwiatkowska
    219 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Andrzej Helnarski
    3 014 (1,61%)
  2. 3 Monika Kinga Stabryła
    730 (0,39%)
  3. 2 Joanna Karolina Sabat
    1 526 (0,81%)
  4. 4 Agnieszka Halina Łącka
    1 736 (0,93%)
  5. 7 Bogusław Adam Kurek
    678 (0,36%)
  6. 10 Edyta Dominika Dytko
    768 (0,41%)
  7. 6 Piotr Paweł Hnatyk
    344 (0,18%)
  8. 5 Marta Bernardyna Pasterczyk
    648 (0,35%)
  9. 8 Jacek Tomasz Oleniacz
    490 (0,26%)
  10. 9 Łukasz Kazimierz Rajchel
    524 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Zofia Stasiak
    581 (0,31%)
  2. 1 Lucyna Sznajder
    1 999 (1,07%)
  3. 2 Magdalena Radwańska-Frydrych
    1 078 (0,58%)
  4. 4 Kamil Piotr Marek
    624 (0,33%)
  5. 5 Piotr Tomasz Pęcak
    647 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 8 Gabriela Agnieszka Adamczyk
    233 (0,12%)
  2. 3 Edyta Maria Wiśniowska
    289 (0,15%)
  3. 2 Wojciech Robert Borek
    323 (0,17%)
  4. 1 Zdzisław Stanisław Witkowski
    894 (0,48%)
  5. 5 Szymon Szajna
    303 (0,16%)
  6. 4 Łukasz Władysław Tomczuk
    133 (0,07%)
  7. 7 Mateusz Michał Miśko
    190 (0,10%)
  8. 6 Joanna Jadwiga Wolan
    183 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Adam Tomasz Drozd
    6 009 (3,21%)
  2. 3 Wojciech Stanisław Zając
    20 103 (10,72%)
  3. 1 Jerzy Borcz
    18 194 (9,71%)
  4. 8 Monika Julita Brewczak
    5 199 (2,77%)
  5. 6 Joanna Katarzyna Bril
    5 242 (2,80%)
  6. 2 Maria Stanisława Kurowska
    22 027 (11,75%)
  7. 5 Dorota Łukaszyk
    6 030 (3,22%)
  8. 9 Marek Jakubowicz
    3 311 (1,77%)
  9. 7 Adam Walenty Śnieżek
    7 526 (4,01%)
  10. 10 Wiesław Polek
    3 444 (1,84%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Antoni Stanisław Pikul
    10 479 (5,59%)
  2. 9 Małgorzata Beata Fedorowicz
    956 (0,51%)
  3. 3 Stanisław Józef Słyś
    2 468 (1,32%)
  4. 10 Kazimierz Zima
    841 (0,45%)
  5. 2 Wojciech Aleksander Blecharczyk
    9 127 (4,87%)
  6. 4 Małgorzata Maria Kapałka
    1 065 (0,57%)
  7. 7 Barbara Maria Balon
    1 208 (0,64%)
  8. 6 Piotr Antoni Paczkowski
    659 (0,35%)
  9. 5 Tadeusz Antoni Łokaj
    284 (0,15%)
  10. 8 Ewa Mrugała
    753 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Piotr Józefowicz
    529 (0,28%)
  2. 3 Kazimierz Krzysztof Rogowski
    321 (0,17%)
  3. 4 Anna Maria Szwed
    358 (0,19%)
  4. 5 Stanisław Andrzej Bargieł
    256 (0,14%)
  5. 2 Bożena Irena Kamińska
    465 (0,25%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Warto zobaczyć

Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Najczęściej czytane