Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część miasta Stargard obejmująca ulice: 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty, 11 Listopada, Aleja Gryfa, Aleja Żołnierza Boczna, Aleja Żołnierza, Batalionów Chłopskich, Czwartaków, Generała Henryka Dąbrowskiego, Generała Józefa Bema, Krakowska, Giżynek, Hugona Kołłątaja, Jesienna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Księdza Jerzego Popiełuszki, Lechicka, Letnia, Mieszczańska, Osiedle Generała Józefa Hallera, Osiedle Zachód, Oświaty, Park Stefana Batorego, Plac Majdanek, Plac Słoneczny, Plac Zgody, Podchorążych, Pogodna, Przedwiośnie, Racławicka, Rondo Pionierów Stargardu, Rondo Żołnierzy Wyklętych, Różana, Słoneczna, Spokojna, Szczecińska, Szkolna, Szymona Konarskiego, Tadeusza Kościuszki, Ułanów Jazłowieckich, Wiosenna, Zwycięzców
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD
-
4
Jerzy Brunon Kostkiewicz
138
(1,78%)
-
1
Zbigniew Wojciech Krzysiek
191
(2,46%)
-
2
Katarzyna Patrycja Zarębska
97
(1,25%)
-
3
Liliana Mirosława Pawlak
74
(0,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Monika Edyta Ćwik
94
(1,21%)
-
5
Jacek Mysiorek
60
(0,77%)
-
1
Jerzy Piotr Broński
685
(8,81%)
-
3
Wiesław Józef Siwiec
102
(1,31%)
-
4
Danuta Rdzeń
55
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Bojarska
265
(3,41%)
-
5
Agnieszka Anna Budzińska-Daniłków
103
(1,33%)
-
1
Paweł Jan Grobelny
583
(7,50%)
-
4
Andrzej Tadeusz Rynio
179
(2,30%)
-
6
Małgorzata Grażyna Złotek
221
(2,84%)
-
3
Tadeusz Krzysztof Sowa
374
(4,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA
-
1
Zdzisław Rygiel
1 685
(21,68%)
-
4
Renata Jolanta Pruska-Nieroda
345
(4,44%)
-
5
Paweł Piotr Ksiądz
441
(5,67%)
-
2
Jolanta Maria Faryńska
713
(9,17%)
-
6
Jarosław Hajduk
444
(5,71%)
-
3
Jolanta Świętońska
585
(7,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Arendt
81
(1,04%)
-
1
Stanisław Marek Barański
138
(1,78%)
-
5
Marcin Kubiak
37
(0,48%)
-
4
Anna Słoninka
34
(0,44%)
-
3
Mateusz Marcin Palusiński
49
(0,63%)
Okręg 2
część miasta Stargard obejmująca ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Artura Grottgera, Bornholmska, Bułgarska, Ceglana, Cieplna, Czeska, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Hanzeatycka, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Józefa Nowakowskiego, Jugosłowiańska, Juliusza Słowackiego, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Kaszubska, Krótka, Kubańska, Kupiecka, Kwiatowa, Ludomira Różyckiego, Łużycka, Majora Henryka Sucharskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mazowiecka, Mazurska, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Reja, Nasienna, Obrońców Westerplatte, Olgi Boznańskiej, Osiedle Mikołaja Kopernika, Osiedle Tysiąclecia, Owocowa, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Lubelski, Plac Targowy, Podleśna, Podmiejska, Polska, Północna, Przemysłowa, Rondo 15 Południk, Rumuńska, Serbska, Skandynawska, Składowa, Słowacka, Stanisława Moniuszki, Stanisława Niewiadomskiego, Stralsundzka, Sybiraków, Środkowa, Tadeusza Makowskiego, Technologiczna, Towarowa, Warzywna, Węgierska, Wielkopolska, Wileńska, Wojciecha Kossaka, Usługowa, Zygmunta Noskowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD
-
2
Katarzyna Wyszyńska
60
(0,93%)
-
3
Piotr Jerzy Bułatowicz
37
(0,57%)
-
1
Krzysztof Ciach
283
(4,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Zofia Ławrynowicz
691
(10,69%)
-
2
Andrzej Jan Pułaski
104
(1,61%)
-
4
Leszek Owczarek
61
(0,94%)
-
3
Leokadia Maria Fengler
67
(1,04%)
-
5
Ewa Kowalczyk
92
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Kopański
114
(1,76%)
-
5
Anna Ewa Smolira-Kozłowska
373
(5,77%)
-
4
Anna Celina Hahn
101
(1,56%)
-
2
Sławomir Bernard Olejniczak
226
(3,50%)
-
1
Józef Tadeusz Stachowiak
627
(9,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA
-
1
Jan Urban Kalinowski
1 323
(20,47%)
-
4
Arkadiusz Piotr Rozwód
614
(9,50%)
-
2
Irena Agata Łucka
606
(9,38%)
-
5
Krzysztof Furmańczyk
410
(6,34%)
-
3
Jadwiga Roszak
308
(4,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Beata Marczyńska
45
(0,70%)
-
3
Grzegorz Zdzisław Rymarkiewicz
50
(0,77%)
-
4
Marek Jan Zapotoczny
20
(0,31%)
-
2
Waldemar Zbigniew Paszkowski
37
(0,57%)
-
1
Ewa Hanna Chrałowicz
215
(3,33%)
Okręg 3
część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Słowicza, Andrzeja Struga, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Limanowskiego, Bolesława Prusa, Brzozowa, Garncarska, Gospodarska, Grodzka, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Ignacego Łukaszewicza, Jana Kochanowskiego, Juliana Przybosia, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Kramarska, Księcia Barnima I, Kuśnierzy, Ludwika Waryńskiego, Macieja Boryny, Mariacka, Marii Dąbrowskiej, Mieszka I, Miodowa, Młyńska, Modrzewiowa, Mokrzyca, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Park 3 Maja, Park Bolesława Chrobrego, Park Jagielloński, Park Piastowski, Park Popiela, Park Zamkowy, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Wolności, Płatnerzy, Pocztowa, Polna, Pomorska, Portowa, Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego, Prządki, Rynek Staromiejski, Rzeźnicza, Skarbowa, Skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Spichrzowa, Sportowa, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Strażnicza, Sukiennicza, Szewska, Świętego Jana Chrzciciela, Topolowa, Torfowa, Warowna, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Włosiennicza, Wojska Polskiego, Zakole, Zenona Przesmyckiego, Złotników, Zygmunta Krasińskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD
-
2
Łukasz Rozesłański
44
(0,79%)
-
1
Jerzy Pater
151
(2,73%)
-
3
Jadwiga Badowska
38
(0,69%)
-
5
Lidia Piotrowicz-Wisińska
50
(0,90%)
-
4
Wiesław Rutkowski
59
(1,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Aleksander Antoni Buwelski
273
(4,93%)
-
2
Katarzyna Balcerek
114
(2,06%)
-
5
Tadeusz Stanisław Sowa
245
(4,42%)
-
4
Monika Kirschenstein
87
(1,57%)
-
3
Urszula Elżbieta Odrobińska
117
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Elżbieta Henryka Szumska
622
(11,23%)
-
3
Zbigniew Ryszard Niemiec
170
(3,07%)
-
2
Ewa Michalak
230
(4,15%)
-
4
Rafał Marek Norsesowicz
78
(1,41%)
-
5
Andrzej Leszek Ulatowski
107
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA
-
1
Iwona Małgorzata Wiśniewska
1 195
(21,57%)
-
5
Sebastian Szwajlik
527
(9,51%)
-
3
Włodzimierz Wojciech Owczarek
484
(8,73%)
-
4
Przemysław Urbański
142
(2,56%)
-
2
Beata Iwona Ślęzak
508
(9,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Romana Władysława Żuk
40
(0,72%)
-
4
Anna Luiza Ciećko
16
(0,29%)
-
5
Czesław Godlewski
17
(0,31%)
-
1
Jakub Chrałowicz
147
(2,65%)
-
2
Aleksandra Teresa Kunicka
80
(1,44%)
Okręg 4
część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Dębowa, Aleja Spacerowa, Anny Jagiellonki, Antoniego Słonimskiego, Armii Krajowej, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bohaterów Monte Casino, Bolesława Leśmiana, Bydgoska, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Tańskiego, Czesława Witoszyńskiego, Daleka, Dąbrówki, Eskadrowa, Gdańska, Gdyńska, Generała Augusta Emila Fieldorfa, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, Generała Władysława Andersa, Generała Władysława Sikorskiego, Główna, Graniczna, Grudziądzka, Grunwaldzka, Harcerska, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Jana Kilińskiego, Jana Lechonia, Jana Śniadeckiego, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jesionowa, Joachima Lelewela, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosmonautów, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzywa, Księcia Bogusława IV, Księdza Jana Twardowskiego, Lawendowa, Lazurowa, Leopolda Staffa, Liryczna, Lotników, Łabędzia, Łąkowa, Magnoliowa, Majora Hubala, Marii Skłodowskiej – Curie, Michała Drzymały, Miła, Metalowa, Modra, Morska, Most Kamienny, Na Grobli, Niepodległości, Nowowiejska, Obwodnica Staromiejska, Ochronna, Okrężna, Parkowa, Piwna, Plac Bohaterów II Wojny Światowej, Plac Świętego Ducha, Poetów, Popiela, Powstańców Warszawy, Robotnicza, Rolnicza, Romualda Traugutta, Rondo NSZZ „Solidarność”, Stalowa, Rondo Honorowych Dawców Krwi, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Saperów, Spółdzielcza, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stanisława Rogalskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Drzewieckiego, Stefana Starzyńskiego, Szarych Szeregów, Szosa Maszewska, Śląska, Światopełka, Warszawska, Widokowa, Wiejska, Wiśniowa, Witolda Gombrowicza, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Zbigniewa Herberta, Zofii Nałkowskiej, Źródlana, Żeglarska, Żwirki i Wigury.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD
-
3
Dariusz Robert Karpiński
32
(0,50%)
-
1
Magdalena Maria Cylka
261
(4,08%)
-
4
Bronisław Stefan Górski
26
(0,41%)
-
2
Elżbieta Świderska
79
(1,23%)
-
5
Andrzej Wiesław Dobrowolski
49
(0,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Violetta Beata Volder-Kryńska
46
(0,72%)
-
2
Dawid Pycz
351
(5,49%)
-
1
Sławomir Maciej Rutkowski
671
(10,49%)
-
3
Joanna Przybyłowska
146
(2,28%)
-
5
Mirosław Jerzy Keller
117
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Piotr Pietrek
200
(3,13%)
-
1
Elżbieta Krystyna Mochocka
531
(8,30%)
-
4
Rafaela Kowalczyk
122
(1,91%)
-
3
Kamil Seredyński
348
(5,44%)
-
2
Dariusz Bronisław Stopczyński
197
(3,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA
-
1
Anna Gołofit
1 607
(25,12%)
-
2
Wojciech Grzegorz Zygoń
200
(3,13%)
-
3
Lucyna Walawska
316
(4,94%)
-
4
Krystian Tomasz Kowalski
391
(6,11%)
-
5
Bartosz Szymon Rudnicki
467
(7,30%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Justyna Chudyk
30
(0,47%)
-
4
Arkadiusz Derda
16
(0,25%)
-
2
Anna Maria Mróz
49
(0,77%)
-
1
Daria Ksenia Stańczyk-Środecka
121
(1,89%)
-
3
Maciej Sakowski
25
(0,39%)
Okręg 5
Gmina Stargard, Kobylanka, Stara Dąbrowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD
-
4
Anna Maria Berent
96
(1,10%)
-
1
Ewa Węgielnik
620
(7,12%)
-
5
Krzysztof Ernest Żyto
346
(3,97%)
-
3
Zbigniew Cebulski
27
(0,31%)
-
2
Wiesław Waszak
95
(1,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Bożena Teresa Nowicz
648
(7,44%)
-
4
Antoni Andrzej Lis
114
(1,31%)
-
3
Anna Magdalena Wierzchowska
237
(2,72%)
-
2
Krzysztof Zygmunt Fidosz
116
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Ilona Anna Krasecka
131
(1,50%)
-
6
Anna Bartoń
444
(5,10%)
-
3
Józef Wojtczak
287
(3,30%)
-
4
Aleksander Marian Puszkarewicz
131
(1,50%)
-
1
Ewelina Sobolewska-Łukszczuk
766
(8,80%)
-
2
Dariusz Waldemar Zagrodzki
423
(4,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA
-
4
Teresa Marianna Wenger
148
(1,70%)
-
2
Arleta Monika Majewska
698
(8,01%)
-
3
Zbigniew Łuczyński
468
(5,37%)
-
5
Beata Emilia Wilk
717
(8,23%)
-
1
Mariusz Nosal
1 297
(14,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Adam Wacław Chrałowicz
402
(4,62%)
-
5
Katarzyna Baradziej
88
(1,01%)
-
3
Ksymena Mazulewicz
77
(0,88%)
-
4
Teresa Wojciechowska
162
(1,86%)
-
2
Stefan Przychocki
112
(1,29%)
-
6
Rafał Gawlik
59
(0,68%)
Okręg 6
Gmina Dolice, Marianowo, Suchań
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD
-
3
Justyna Ewelina Brzychcy
46
(0,89%)
-
1
Roman Haczyk
202
(3,92%)
-
2
Bogdan Drozda
19
(0,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Kazimierz Matkowski
725
(14,06%)
-
4
Monika Anna Ławna
33
(0,64%)
-
3
Piotr Młynik
65
(1,26%)
-
2
Kamila Dorota Kokoszyńska-Domańska
92
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Lucjan Kalinowski
748
(14,50%)
-
2
Miron Roman Arendacz
389
(7,54%)
-
4
Monika Marta Staśkiewicz
107
(2,07%)
-
3
Klaudia Grzeszczyk-Kawa
265
(5,14%)
-
5
Iwona Smółka
138
(2,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA
-
1
Joanna Chrząstowska
679
(13,16%)
-
3
Jerzy Tadeusz Pasieka
135
(2,62%)
-
2
Elżbieta Irena Rink
387
(7,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Izabela Pacholik
414
(8,03%)
-
2
Paweł Nowakowski
131
(2,54%)
-
3
Eugeniusz Bodnar
272
(5,27%)
-
4
Ewa Edyta Mika
50
(0,97%)
-
5
Maria Spancerska
261
(5,06%)
Okręg 7
Gmina Chociwel, Dobrzany, Ińsko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD
-
2
Henryk Dąbrowski
130
(2,28%)
-
1
Beata Maria Pryma
151
(2,65%)
-
3
Andrzej Morozik
18
(0,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Wojciech Majsakowski
546
(9,57%)
-
1
Jerzy Zbigniew Młotkiewicz
213
(3,73%)
-
2
Barbara Aleksandra Pastuła
81
(1,42%)
-
4
Jan Prościak
251
(4,40%)
-
5
Justyna Stolarska
46
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Kurzymski
191
(3,35%)
-
5
Agnieszka Anna Twardowska
137
(2,40%)
-
3
Krzysztof Remiasz
136
(2,38%)
-
4
Jadwiga Bogusława Pietrzak
145
(2,54%)
-
1
Bogdan Terebecki
526
(9,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA
-
3
Jerzy Zinko
50
(0,88%)
-
2
Roksana Janowicz
327
(5,73%)
-
1
Dariusz Franciszek Dziakowicz
1 081
(18,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sylwester Damian Ruciński
383
(6,71%)
-
1
Łukasz Edward Plaskacz
778
(13,64%)
-
3
Andrzej Michał Motyl
365
(6,40%)
-
4
Jolanta Huk
90
(1,58%)
-
5
Wiesława Katarzyna Kowcun
60
(1,05%)