Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Konstantynów ul. Janowska od nr 1 do nr 25, nr 27, nr 29, nr 31, nr 33 i ul. Leśna, ul. Miła, ul. Platera, ul. Wesoła, ul. Zielona.
Pokaż więcej
Wojciech Jacenty Szczukocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(45,32%)
Kinga Kwapień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(54,68%)
Okręg 2
Konstantynów ul. Janowska nr 26, nr 28, nr 30, nr 32 i od nr 34 do końca.
Pokaż więcej
Bożena Zofia Klimczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(34,42%)
Tadeusz Mikołaj Hryciuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(65,58%)
Okręg 3
Konstantynów: ul. Nowa, ul. Parkowa, ul. Północna, ul. Rolnicza, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Szkolna, ul. Sportowa, ul. Złotej Rosy
Pokaż więcej
Stanisław Ignacy Panasiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(45,00%)
Mariusz Artur Nazaruk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(55,00%)
Okręg 4
Konstantynów: ul. Cmentarna, ul. Dworcowa, ul. Kościuszki, ul. Mickiewicza, ul. Plac Wolności, ul. Siedlecka, ul. Targowa
Pokaż więcej
Grzegorz Gabriel Nitychoruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(47,65%)
Marian Bartosiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(52,35%)
Okręg 5
Konstantynów: ul. 3 Maja, ul. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Klonowa, ul. Kopernika, ul. Ogrodowa, ul. Piłsudskiego
Pokaż więcej
Marek Włodzimierz Sawczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(37,84%)
Waldemar Stanisław Dorofiejuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
92
(62,16%)
Okręg 6
Konstantynów-Kolonia, Wandopol
Pokaż więcej
Mariusz Kowaluk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(41,07%)
Jacek Zdzisław Osiej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(58,93%)
Okręg 7
Antolin, Gnojno
Pokaż więcej
Katarzyna Ilona Jakoniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(44,04%)
Teresa Syryjczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(55,96%)
Okręg 8
Komarno od nr 1 do nr 51, nr 69 i od nr 82 do końca
Pokaż więcej
Franciszek Misiejuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(22,11%)
Agnieszka Borowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI BOROWSKIEJ
71
(74,74%)
Renata Barbara Pajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3
(3,16%)
Okręg 9
Komarno od nr 52 do nr 68 i od nr 70 do nr 81 Solinki
Pokaż więcej
Leszek Jan Szewczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(54,35%)
Edyta Maria Ignatiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(45,65%)
Okręg 10
Komarno-Kolonia
Pokaż więcej
Waldemar Pajor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(51,05%)
Krzysztof Józef Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(48,95%)
Okręg 11
Wólka Polinowska
Pokaż więcej
Justyna Halina Warchoł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(49,11%)
Kamil Daniluk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(13,39%)
Mieczysław Zbigniew Szulak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SZULAKA
42
(37,50%)
Okręg 12
Witoldów, Wiechowicze
Pokaż więcej
Mariola Łukijaniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(34,04%)
Roman Demczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(65,96%)
Okręg 13
Zakalinki, Zakalinki-Kolonia od nr 50 do nr 62
Pokaż więcej
Mariusz Grzegorz Świderski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(47,79%)
Jolanta Stefaniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(52,21%)
Okręg 14
Zakalinki-Kolonia od nr 1 do nr 49, od nr 63 do końca
Pokaż więcej
Grażyna Anastazja Ciołek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(50,83%)
Andrzej Zbigniew Ułasiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(49,17%)
Okręg 15
Wiesław Jan Iwaniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(52,60%)
Monika Jonaszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(47,40%)