Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Marcin Adam Kiełtyka
68
(0,31%)
-
7
Sylwia Paulina Drygała
58
(0,26%)
-
12
Elżbieta Aleksandra Przetakiewicz
29
(0,13%)
-
1
Piotr Łukasz Grabarczyk
724
(3,28%)
-
9
Wanda Teresa Łukasik
27
(0,12%)
-
5
Tomasz Paweł Kulawik
128
(0,58%)
-
3
Janusz Stanisław Pałka
126
(0,57%)
-
10
Grzegorz Piotr Przetakiewicz
45
(0,20%)
-
6
Piotr Lubaszka
81
(0,37%)
-
4
Maciej Tomasz Kiełtyka
137
(0,62%)
-
11
Katarzyna Michalina Scholz
26
(0,12%)
-
2
Magdalena Rogal-Izdebska
176
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ZIEMI OLKUSKIEJ
-
1
Andrzej Emil Ryszka
363
(1,64%)
-
4
Andrzej Jan Osuch
313
(1,42%)
-
7
Dominik Andrzej Marchewka
44
(0,20%)
-
2
Robert Cezary Herzyk
682
(3,09%)
-
8
Julita Katarzyna Mikucka
180
(0,82%)
-
10
Jolanta Ewa Krzykawska
60
(0,27%)
-
5
Czesław Stanisław Żak
224
(1,01%)
-
9
Marzena Czajkowska
80
(0,36%)
-
11
Bogusława Maria Wajdzik
91
(0,41%)
-
6
Aneta Maria Koryczan
52
(0,24%)
-
12
Marian Bogusław Buczek
141
(0,64%)
-
3
Włodzimierz Mieczysław Łysoń
326
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Marta Anna Janczak
181
(0,82%)
-
8
Oliwia Maria Suchanek
41
(0,19%)
-
7
Robert Jerzy Pasek
63
(0,29%)
-
1
Daniel Michał Hickiewicz
307
(1,39%)
-
5
Jarosław Tomasz Piątek
72
(0,33%)
-
2
Ewa Anna Sokołowska
166
(0,75%)
-
6
Karol Jan Molęda
207
(0,94%)
-
9
Grzegorz Henryk Wawrzczak
26
(0,12%)
-
10
Katarzyna Barbara Duda
67
(0,30%)
-
12
Mirosława Maria Małecka
130
(0,59%)
-
11
Wioleta Maria Noworyta
130
(0,59%)
-
4
Michał Łukasz Czopek
176
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogumił Józef Sobczyk
1 849
(8,37%)
-
5
Jerzy Władysław Żak
273
(1,24%)
-
4
Rafał Marcin Czeladzki
315
(1,43%)
-
6
Jagoda Barbara Leka-Wroniecka
206
(0,93%)
-
3
Jacek Piotr Osuch
1 899
(8,60%)
-
2
Michał Piotr Mrówka
560
(2,54%)
-
12
Józef Szczepan Stach
553
(2,50%)
-
11
Wiesław Czekaj
342
(1,55%)
-
9
Bożena Kazimiera Czarnota
113
(0,51%)
-
8
Jolanta Jadwiga Piątek
133
(0,60%)
-
7
Urszula Kwiatkowska
405
(1,83%)
-
10
Renata Teresa Małysa
178
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - KONTYNUACJA
-
2
Jan Orkisz
775
(3,51%)
-
3
Zdzisława Szczygieł
595
(2,69%)
-
4
Dariusz Karol Rzepka
376
(1,70%)
-
1
Paweł Marcin Piasny
2 297
(10,40%)
-
5
Ewa Zofia Barzycka
219
(0,99%)
-
12
Bartosz Piasny
243
(1,10%)
-
7
Barbara Jolanta Adamuszek
152
(0,69%)
-
11
Karolina Maria Banyś
166
(0,75%)
-
9
Bożena Noga
93
(0,42%)
-
10
Adrian Kamil Broda
200
(0,91%)
-
6
Karol Mirosław Szotek
410
(1,86%)
-
8
Zbigniew Bąchór
94
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OLKUSKIEGO
-
2
Bożena Danuta Krok
309
(1,40%)
-
3
Stanisław Chmist
472
(2,14%)
-
4
Barbara Jolanta Piekarz
356
(1,61%)
-
5
Jerzy Stach
298
(1,35%)
-
6
Ewa Jolanta Burakowska
153
(0,69%)
-
1
Rafał Paweł Solecki
502
(2,27%)
-
12
Paulina Patrycja Polak
789
(3,57%)
-
8
Grzegorz Michał Pałka
77
(0,35%)
-
7
Piotr Ziarnik
325
(1,47%)
-
10
Dariusz Dziwak
268
(1,21%)
-
11
Grzegorz Lipiński
172
(0,78%)
-
9
Zofia Tracz
170
(0,77%)
Okręg 2
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Janusz Bogusław Szeląg
69
(1,06%)
-
4
Grażyna Barbara Adamczyk
60
(0,92%)
-
1
Kazimierz Józef Ściążko
721
(11,06%)
-
2
Marzena Dorota Pilch-Kocjan
108
(1,66%)
-
5
Łukasz Tomasz Anklewicz
19
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ZIEMI OLKUSKIEJ
-
4
Kamil Robert Jagła
24
(0,37%)
-
1
Małgorzata Antonina Węgrzyn
335
(5,14%)
-
3
Ryszard Kamionka
99
(1,52%)
-
5
Ramona Barbara Czyżykowska-Liber
240
(3,68%)
-
2
Piotr Sylwester Kasprzyk
197
(3,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Zbigniew Kukuczka
256
(3,93%)
-
4
Anna Iwona Konieczna
65
(1,00%)
-
3
Anna Monika Konieczniak
182
(2,79%)
-
1
Kamil Edward Wołek
608
(9,32%)
-
5
Dawid Wolny
167
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Maciej Banyś
496
(7,61%)
-
3
Dorota Renata Kleczko
199
(3,05%)
-
2
Krzysztof Stanisław Dąbrowski
642
(9,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - KONTYNUACJA
-
4
Ewa Barbara Andruszkiewicz
44
(0,67%)
-
1
Janusz Zygmunt Adamski
254
(3,90%)
-
3
Marcin Łukasz Przybylski
162
(2,48%)
-
2
Elżbieta Barbara Godwińska
50
(0,77%)
-
5
Tadeusz Szatan
186
(2,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OLKUSKIEGO
-
1
Jarosław Piotr Rak
238
(3,65%)
-
2
Marta Elżbieta Dziura
333
(5,11%)
-
4
Karolina Beata Słodowy
306
(4,69%)
-
5
Paweł Tomasz Milanowski
197
(3,02%)
-
3
Mirosław Stanisław Macek
264
(4,05%)
Okręg 3
Trzyciąż, Wolbrom
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Sebastian Piotr Woźniak
129
(0,99%)
-
2
Andrzej Franciszek Filipecki
42
(0,32%)
-
1
Krzysztof Michał Szczepankiewicz
598
(4,58%)
-
7
Maria Gajowczyk
73
(0,56%)
-
4
Bożena Małgorzata Szatan
95
(0,73%)
-
5
Barbara Marchajska
91
(0,70%)
-
3
Agnieszka Żurkowska
240
(1,84%)
-
6
Grzegorz Władysław Latos
110
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ZIEMI OLKUSKIEJ
-
2
Wojciech Janik
67
(0,51%)
-
6
Zbigniew Stefan Półtorak
205
(1,57%)
-
1
Jan Łaksa
341
(2,61%)
-
7
Małgorzata Wróbel
82
(0,63%)
-
4
Piotr Żuchowicz
62
(0,47%)
-
5
Małgorzata Barbara Krężel
125
(0,96%)
-
3
Ewa Sabina Dróżdż
306
(2,34%)
-
8
Zdzisław Waga
89
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Justyna Anna Stanek
29
(0,22%)
-
7
Karol Adam Półtorak
77
(0,59%)
-
6
Małgorzata Ewa Haberka
60
(0,46%)
-
2
Wiesław Wojtacha
171
(1,31%)
-
3
Krzysztof Zygmunt Osmenda
46
(0,35%)
-
1
Henryk Kieca
489
(3,75%)
-
4
Katarzyna Wioleta Kuś
110
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Paweł Mariusz Rykała
444
(3,40%)
-
8
Łukasz Marian Marczewski
360
(2,76%)
-
7
Ewa Magdalena Czerwik
82
(0,63%)
-
6
Ryszard Sławomir Kołodziejczyk
245
(1,88%)
-
3
Marta Jaros
265
(2,03%)
-
1
Piotr Tadeusz Gamrot
2 644
(20,25%)
-
4
Adam Michał Sypień
308
(2,36%)
-
5
Barbara Haberka
606
(4,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - KONTYNUACJA
-
1
Dariusz Robert Gorgoń
307
(2,35%)
-
6
Tadeusz Posełek
265
(2,03%)
-
4
Agnieszka Gołembiowska-Karoń
620
(4,75%)
-
5
Waldemar Kazimierz Smoter
238
(1,82%)
-
7
Janina Warzecha
346
(2,65%)
-
8
Edyta Marzena Kiwior
134
(1,03%)
-
2
Stanisław Tomasz Kołodziej
424
(3,25%)
-
3
Robert Adam Kozłowski
667
(5,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OLKUSKIEGO
-
1
Sławomir Włodzimierz Sztaba
290
(2,22%)
-
3
Małgorzata Zofia Przybylik
207
(1,59%)
-
2
Wanda Teodora Klimek
499
(3,82%)
-
4
Jerzy Edward Zawada
195
(1,49%)
-
5
Olga Anna Kajca
128
(0,98%)
-
7
Arkadiusz Robert Kopeć
26
(0,20%)
-
8
Adam Siewierski
94
(0,72%)
-
6
Mariola Grojec
25
(0,19%)
Okręg 4
Bukowno, Bolesław
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tomasz Marek Bargieł
780
(9,87%)
-
2
Halina Kazimiera Makowska
329
(4,16%)
-
3
Jacek Janusz Janda
194
(2,45%)
-
4
Beata Izabela Wójcik
181
(2,29%)
-
5
Grzegorz Jacek Natkański
58
(0,73%)
-
6
Agnieszka Monika Januszek
310
(3,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ZIEMI OLKUSKIEJ
-
1
Józef Paluch
329
(4,16%)
-
2
Grażyna Urszula Gaj
180
(2,28%)
-
5
Mariusz Adam Knapik
126
(1,59%)
-
6
Danuta Łaskawiec
58
(0,73%)
-
3
Jerzy Majchrzak
45
(0,57%)
-
4
Bogusława Stanisława Czyż
20
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Sylwia Urszula Januszek
67
(0,85%)
-
1
Krzysztof Sylwester Drzewiecki
189
(2,39%)
-
4
Andrzej Piotr Sermak
41
(0,52%)
-
3
Patrycja Agnieszka Warwas
59
(0,75%)
-
2
Radosław Mateusz Imielski
305
(3,86%)
-
5
Agnieszka Zuzanna Michalska
140
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Mateusz Wojciech Liszka-Wadowski
254
(3,21%)
-
3
Ewa Danuta Klich
297
(3,76%)
-
6
Beata Iwona Dukat
83
(1,05%)
-
1
Grzegorz Nocoń
688
(8,70%)
-
4
Sebastian Mirosław Filiński
149
(1,89%)
-
5
Halina Karolina Kapkowska
130
(1,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - KONTYNUACJA
-
1
Barbara Zofia Rzońca
478
(6,05%)
-
3
Leszek Edmund Stencel
266
(3,37%)
-
2
Edmund Pęgiel
189
(2,39%)
-
4
Adam Dukat
136
(1,72%)
-
5
Monika Edyta Solecka
54
(0,68%)
-
6
Bożena Zofia Bogajewska-Piętka
203
(2,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OLKUSKIEGO
-
2
Krystyna Kowalewska
417
(5,28%)
-
1
Robert Jerzy Nielaba
415
(5,25%)
-
3
Lilla Kula
371
(4,69%)
-
4
Tomasz Ryszard Sawicki
227
(2,87%)
-
5
Iwona Maria Danecka
43
(0,54%)
-
6
Marian Ignacy Sośnierz
93
(1,18%)