Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Międzyrzec Podlaski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: Akacjowa, Brzeska Nr nieparzyste od 57E do końca; Brzozowa; Cisowa; Dębowa; Grabowa; Jodłowa; Kasztanowa; Klonowa; Leszczynowa; Lipowa; Modrzewiowa; Orzechowa; Sosnowa; Świerkowa; Wierzbowa; Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kornela Beata Maksymiuk
    238 (39,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Jarosz
    367 (60,66%)

Okręg 2

Ulice: Balladyny Nr nieparzyste od 1 do końca; Brzeska Nr 57A. . D; Karola Ferdynanda Eichlera; Ks. Adolfa Pleszczyńskiego; Lecha Kaczyńskiego; Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Jadwiga Lesiewicz
    192 (34,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Bożena Rumowska
    361 (65,28%)

Okręg 3

Ulice: Brzeska Nr 1. . 56 i Nr parzyste od 58 do końca; Garbarska; Łąkowa; Nadbrzeżna; Plażowa; Podłęczna; Przedszkolna; Spółdzielcza; Wschodnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Jerzy Bartłomiej Jeleszuk
    123 (27,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Antoni Oksejuk
    102 (23,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Konrad Eugeniusz Karwowski
    218 (49,21%)

Okręg 4

Ulice: Drohicka; Henryka Sienkiewicza; Józefa Piłsudskiego Nr nieparzyste 83. . 183 i Nr parzyste 82. . 184; Leśna; Ogrodowa; Piwna; Stodolna; Wiejska Nr nieparzyste od 1 do końca i Nr parzyste od 92 do końca; Zachodnia; Zarówie Nr nieparzyste od 101 do końca i Nr parzyste od 98 do końca; Zawadki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Tadeusz Matysiuk
    255 (49,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dariusz Teleszko
    261 (50,58%)

Okręg 5

Ulice: Józefa Piłsudskiego Nr nieparzyste 1. . 81 i Nr parzyste 2. . 80; Nowa; Wiejska Nr parzyste 2. . 90; Zarówie Nr 1. . 97Z i Nr 99

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Piotr Kieruczenko
    173 (42,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Grzegorz Leszczyński
    236 (57,70%)

Okręg 6

Ulice: Balladyny Nr parzyste od 2 do końca; Kordiana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Kobyłka
    151 (30,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Bernat
    343 (69,43%)

Okręg 7

Ulice: Graniczna; Jana Nassuta; Jatkowa; Krótka; Lubelska Nr nieparzyste 1. . 27 i Nr parzyste 2. . 44; Mała; Mydlarska; Plac Jana Pawła II; Plac Zbawiciela; Poprzeczna; Rymarska; Rzeczna; Skwer Armii Krajowej; Staromiejska; Targowa; Warszawska Nr 1. . 28; Nr 30 i Nr 32; Zamczysko; Żelazna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Przemysław Wójcik
    144 (41,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zygmunt Ostapowicz
    199 (58,02%)

Okręg 8

Ulice: Kościelna; Łukowska Nr 12; Pocztowa; Warszawska Nr nieparzyste 29. . 35A

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Bogdan Jung
    222 (55,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Jan Tichoruk
    177 (44,36%)

Okręg 9

Ulice: Aleja Katyńska; Boczna; Czysta; Łukowska Nr 1. . 11 i Nr od 13 do końca; 3 Maja Nr nieparzyste od 11 do końca i Nr parzyste od 24 do końca; Przechodnia; Strzelecka; Warszawska Nr nieparzyste 37. . 129 i Nr parzyste 34. . 84E; Władysława Sikorskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Tadeusz Grzeszyk
    138 (25,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zdzisław Karol Frydrychowski
    397 (74,21%)

Okręg 10

Ulice: Adama Mickiewicza; Bolesława Prusa; Grzegorza Piramowicza; Józefa Piłsudskiego Nr nieparzyste od 185 do końca i Nr parzyste od 186 do końca; Juliusza Słowackiego; Leopolda Staffa; Łosicka; Marii Konopnickiej; Mieczysława Kalenika; Mikołaja Reja; Młynarska; Piotra Niewęgłowskiego; Plac Mikołaja Kopernika; Pszenna; Stanisława Staszica; Warszawska Nr nieparzyste od 131 do końca i Nr parzyste od 86 do końca; Władysława Broniewskiego; Zofii Nałkowskiej; Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Arkadiusz Chibowski
    54 (11,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Jurkowska
    264 (55,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grażyna Barbara Mazurek
    162 (33,75%)

Okręg 11

Ulice: Ceglana; Gospodarcza; Górna; Handlowa; Jasna; Kwiatowa; Miodowa; Mleczarska; Okrężna; Pogodna; Równa; Różana; Słoneczna; Topolowa; Tuliłowska; Wesoła; Widna; Wspólna; Wysoka; Zgodna; Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ignacy Waszczuk
    214 (43,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Piotr Matejek
    274 (56,15%)

Okręg 12

Ulice: Chabrowa; Gabriela Narutowicza; Jelnicka; Listopadowa; Lubelska Nr nieparzyste od 29 do końca i Nr parzyste od 46 do końca; 3 Maja Nr nieparzyste 1. . 9 i Nr parzyste 2. . 22; Niecała; Partyzantów Nr 1. . 9 i Nr 11. . 29; Podrzeczna; Radzyńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisława Kimbar
    119 (37,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Danuta Urszula Duda
    200 (62,70%)

Okręg 13

Ulice: Kazimierza Pułaskiego; Partyzantów Nr od 30 do końca; Plac Dworcowy; Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Janusiewicz
    167 (37,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Izabela Trochymiak
    284 (62,97%)

Okręg 14

Ulice: Artura Grottgera; Jana Matejki; Janusza Kusocińskiego; Józefa Chełmońskiego; Ksawerego Dunikowskiego; Parkowa; Partyzantów Nr 10A. . 10H; Strażacka; Wita Stwosza; Wojciecha Kossaka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Leon Zaniewicz
    170 (36,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Sakowicz
    183 (38,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIAN OLESIEJUK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marian Olesiejuk
    117 (24,89%)

Okręg 15

Ulice: Adama Asnyka; Adamki; Berezowska; Grzybowa; Jana Brzechwy; Karola Krysińskiego; Kolejowa; Okólna; Siteńska; Tartaczna; Zadworna; Zahajkowska; Żwirowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Izabela Tymoszuk
    219 (38,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Adam Chomiuk
    353 (61,71%)