nowosci.com.pl

Wysokie zwycięstwo Katarzynek. Energa pokonała AZS Uniwersytet Gdański [zdjęcia]

Grzegorz Olkowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/71] Następne

Energa Toruń odniosła drugie zwycięstwo w trwającym sezonie. W sobotni wieczór Katarzynki pokonały AZS Uniwersytet Gdański różnicą aż 25 punktów - wygrały 79:54.

W hali "Spożywczaka" spotkały się drużyny, które nie mogą zaliczyć sezonu do udanych. Do tej pory torunianki wygrały tylko raz, natomiast ich przeciwniczki miały na koncie komplet porażek.

W sobotę okazało się, że brak zwycięstw po stronie AZS-u nie jest przypadkiem. Gdańszczanki wygrały wprawdzie pierwszą kwartę,
ale w drugiej Katarzynki z nawiązką odrobiły straty i zeszły na przerwę z przewagą ośmiu punktów.

W drugiej połowie przewaga Energi znacznie wzrosła i szybko jasnym stało się, że kibice naszej drużyny będą mieć powody do radości. Ostatecznie Katarzynki zasłużenie wygrały 79:54.

Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański 79:54
(16:19, 19:8, 21:17, 23:10)