Wysokie zwycięstwo Katarzynek. Energa pokonała AZS Uniwersytet Gdański [zdjęcia]

Energa Toruń odniosła drugie zwycięstwo w trwającym sezonie. W sobotni wieczór Katarzynki pokonały AZS Uniwersytet Gdański różnicą aż 25 punktów - wygrały 79:54.W hali "Spożywczaka" spotkały się drużyny, które nie mogą zaliczyć sezonu do udanych. Do tej pory torunianki wygrały tylko raz, natomiast ich przeciwniczki miały na koncie komplet porażek.W sobotę okazało się, że brak zwycięstw po stronie AZS-u nie jest przypadkiem. Gdańszczanki wygrały wprawdzie pierwszą kwartę,ale w drugiej Katarzynki z nawiązką odrobiły straty i zeszły na przerwę z przewagą ośmiu punktów.W drugiej połowie przewaga Energi znacznie wzrosła i szybko jasnym stało się, że kibice naszej drużyny będą mieć powody do radości. Ostatecznie Katarzynki zasłużenie wygrały 79:54. Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański 79:54 (16:19, 19:8, 21:17, 23:10)Energa: Williams 16, Urbaniak 12 (4), Scekić 7 (1), Tłumak 3 (1), Grigoriewa 2 oraz Davenport 14 (1), Wieczyńska 13 (2), Dedić 10, Podkańska 2, Dobrowolska 2POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej![lista][*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf[*] Najczęstsze pytania;nf[/lista] Grzegorz Olkowski
Energa Toruń odniosła drugie zwycięstwo w trwającym sezonie. W sobotni wieczór Katarzynki pokonały AZS Uniwersytet Gdański różnicą aż 25 punktów - wygrały 79:54.