CUK Anioły Toruń niczym lawina. Kolejne 3:0. Tak kibicowaliście siatkarzom!

Joachim Przybył
Tak wyglądał mecz CUK Anioły Toruń - Orzeł Międzyrzecz
Tak wyglądał mecz CUK Anioły Toruń - Orzeł Międzyrzecz Piotr Lampkowski
Siatkarze CUK Aniołów nie mieli litości dla ostatniej drużyny w tabeli. Kto zatrzyma podopiecznych trenera Krzysztofa Stelmacha?

To było dwudzieste z rzędu zwycięstwo toruńskiej drużyny: szesnaście w II lidze plus cztery w drodze do ćwierćfinału Pucharu Polski. Z tych wszystkich wygranych to było chyba jedno z łatwiejszych. Orzeł to najsłabszy zespół w II lidze i na parkiecie było widać różnicę dwóch klas w grze obu zespołów. Ostatecznie CUK Anioły wygrały w trzech setach do 16, 11 i 14.

Tak wyglądał mecz CUK Anioły Toruń - Orzeł Międzyrzecz na parkiecie i na trybunach - zobaczcie zdjęcia!

Tymczasem w rozgrywanym równolegle meczu wicelider LUKS Wilki Wilczyn niespodziewanie przegrał w trzech setach w Poznaniu z Energetykiem. To oznacza, że CUK Anioły mają już 13 punktów przewagi nad drugim zespołem w swojej grupie (choć wspomniane Wilki mają jeden mecz zaległy).

Kolejny mecz torunianie rozegrają 3 lutego i będzie to hit grupy 1. II ligi, czyli wyjazd do Wilczyna.