CUK Anioły Toruń walczą w play offach. Za nimi drugi mecz. Kibice się nie nudzili - zdjęcia

Dariusz Knopik
Podczas drugiego meczu CUK Anioły - Agencja Inwestycyjna Stilon kibice świetnie się bawili. Przyczynili się do tego toruńscy siatkarze, którzy pewnie wygrali Piotr Lampkowski
Po zwycięstwie 3:1 w piątkowy wieczór, dzień później CUK Anioły Toruń zagrały drugi mecz play off z Agencją Inwestycyjną Stilonem Gorzów Wielkopolski. Tym razem nie było to tak zacięte spotkanie niż pierwszy mecz.

CUK Anioły Toruń - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0

Sety: 25:18, 25:15, 25:14

CUK Anioły: Brzóstowicz, Sternik, Kalinowski, Mesa, Faryna, Stolc, Podborączyński (libero) oraz Grzona, Walawender,

AI Stilon: Akala, Maciejewicz, Kordysz, Śląski, Pulkowski, Kowalski, Kołtowski (libero) oraz Grot, Dzierżyński. Stefanowicz, Ziętek,

W pierwszym secie przy remisie 8:8 torunianie wygrali kolejne trzy akcje i to był przełomowy moment. Od tej chwili zaczęli przejmować kontrolę nad wydarzeniami na boisku.

W drugiej partii było podobnie. Anioły zaczęły budować swoją przewagę od remisu 7:7, wygrywając pięć kolejnych akcji. Potem dominacja była jeszcze większa.

Trzecia odsłona była toczona jeszcze bardziej pod dyktando toruńskich siatkarzy, którzy od początku przejęli inicjatywę i ani na moment nie dali rywalom nadziei, że ci mogą podjąć z nimi walkę.

Po 74 minutach gry siatkarze wraz z kibicami mogli świętować drugiego zwycięstwo. Wspólnej radości długo nie było końca.

Trzeci mecz w sobotę w Gorzowie Wielkopolskim. Przypominamy, że gra się do trzech zwycięstw.