Derby dla Pałacu! Pomogli więźniowie [ZDJĘCIA]

Krzysztof Wypijewski
Pałac Bydgoszcz - Poli Budowlani Toruń 3:0 (25:22, 25:10, 25:13) w meczu Ligi Siatkówki Kobiet. Emocje były tylko w I secie, gdy ze stanu 20:15 dla miejscowych zrobiło się 20:21. Na więcej bydgoszczanki rywalkom zza miedzy jednak nie pozwoliły. Kolejne dwie odsłony to zdecydowana dominacja Pałacu, który derbowe starcie wygrał dopiero po raz pierwszy (w poprzednim sezonie dwukrotnie triumfowały torunianki). Bydgoszczanki głośnym dopingiem wspierali m.in. więźniowie z Zakładu Karnego w Potulicach. Zobacz zdjęcia z meczu >>>Dariusz Bloch

Materiał oryginalny: Derby dla Pałacu! Pomogli więźniowie [ZDJĘCIA] - Express Bydgoski